Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon vonzódom egy családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzódom egy családos férfihoz. Mit kellene tennem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A férfit már egy ideje ismerem, de mélyebb, barátságos kapcsolatot még nem sikerült vele kialakítani. Az illető amúgy a tanárom. De nem tudok sokat róla azt viszont igen, hogy felesége és gyerekei vannak. Ennek ellenére nem viselkedik közömbösen a lányokkal. Épp ellenkezőleg. Kedves és barátságos. Valamiért az óráin úgy érzem többet is akar tőle. Nem igazán az estem, de a stílusa miatt nagyon bejön nekem. De ha nem szán rám túlzott figyelmet akkor felőlem nem lenne semmi sem.

Most viszont már nem tudom mitévő legyek. Én eléggé beleestem, sőt...

Mivel tudtam, hogy ez nem vezethet sehova ezért kicsit próbáltam "lekoptatni" nem figyeltem rá órán, kerülte a szemkontaktust és még sok minden. De most, hogy egy ideje nem láttam még jobban felerősödött bennem ez a vágy.

Szóval teljesen beleestem és nem csak szerelmes vagyok, hanem vonzódom is hozzá (Ami nagy valószínűséggel kölcsönös is). Mit kellene tennem?

Heti több alkalommal is találkozunk, ami túl sok ahhoz, hogy elfelejtsem.

Nem tudom, hogy áll a feleségével se azt, hogy mennyire hűséges... bár nem tartom valami hűséges típusnak.


Mit kellene tennem? Hogyan tudom elfelejteni? Mi van akkor ha nem tudom? Ha tovább fejlődik ez a dolog köztünk? Esetleg konkrét lépéseket is tesz?

Attól félek elcsábulok! Tudom, hogy nem helyes, de a testem minden porcikája ezt akarja!!! :(


2015. márc. 30. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress egy korodbeli, szabad fiút, és éld ki rajta a szexuális késztetéseidet. Azt, hogy a tanár k*rvájának - már bocs - lenni miért gáz, remélem, nem kell részleteznem.
2015. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen jellegű tanár (középiskola, phd-s, egyetemi prof) ?
2015. márc. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne a feleségére gondolj, hanem a gyerekeire te idióta...-.-
2015. márc. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sl!therin válasza:

Maradj a bugyidban és bírj magaddal. Ellenkező esetben nagyon fájni fog. Mindenkinek.

Egy ilyen kapcsolatnak nincs jövője akkor sem, ha véletlenül sikerülne is egy éjszaka.

2015. márc. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert mégis mit szeretnél?


Összejössz vele esetleg,kúrogat egy darabig majd kidob mint a szemetet,mert a feleségét meg a gyerekeit nem fogja elhagyni a semmiért.


Vagy esetleg elhagyja a nejet,a fizetése szép része el megy gyerektartásra,te meg játszhatod a pót anyucit,meg vigyázhatsz a kölykökre a nyári szünet felében stb.


Miért nem keresel egy korodbeli független férfit akivel tervezni tudsz,és nem teszel tönkre 2-3-4-5 életet mert viszket a pics.ád?

2015. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
23 Egyetem
2015. márc. 30. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehetne már eszed...
2015. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!