Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzódom egy nálam idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom egy nálam idősebb nős férfihoz, ti kikezdenétek vele?

Figyelt kérdés

A vonzódás kölcsönös,erős,mert érzem,sokszor szinte megdelejez,ahogy néz...

Tudom,hogy ebből szexnél több nem lehet,de most olyan írjon,aki már átélt hasonlót.

Olyan erősen vonz,amikor a közelemben van,akár a mágnes a vasat.

Csak a környezet a visszatartó erő,hogy ne essünk egymásnak.

És most arra kérlek titeket,hogy ne legyetek álszentek,ti is belekezdenétek ilyenbe?

Vagy esetleg volt már részetek ilyen viszonyban,vagy van is jelenleg is?

Meddig tartott/mióta tart?

Hogyan éltek meg egy ilyen kapcsolatot?

27/N



2014. nov. 27. 06:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért tennéd tönkre a családját, hogy egyszer jól érezd magad vele? Nézz más pasi után, nagy szemétség lenne tőled..
2014. nov. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen fellàngolàsom, de nem akartam elcsàbítani, nem akartam bonyodalmakat, jobb békénhagyni. El fog múlni.
2014. nov. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék bele ilyenbe, nem azért, mert álszent vagyok és hazudok, tényleg nem. Nekem ehhez nincs gerincem.
2014. nov. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nincs értelme. Az ilyen kapcsolatoknak sosincs jó vége és rengeteg fájdalmat okozhat mindhárom félnek. Előbb utóbb valakinél érzelmek is lesznek. Elkerülhetetlen,hogy sérüljön valaki. Ő már összekötötte az életét mással,keress olyat,aki veled kötné össze.
2014. nov. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én most egy ilyenben vagyok, csak 10 évvel idősebb vagyok, mint te.

az illető házassága rég tönkrement (ezt nem tőle tudom), de szerintem sose fogja elhagyni a családját.

mondjuk nekem nem is ez a célom.

de azt hinné az ember, hogy megelégszik az eredeti céljaival.

viszont az a baj, ha végül mégsem érzed jól magad vele, akkor ugye ez van, de ha túlságosan is jól érzitek magatokat egymással, akkor viszont szenvedés a fele. jól gondold végig, hogy képes vagy-e abszolút érzelemmentesen hozzáálni az egészhez.

2014. nov. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs családja miért ne.. nekem jelenleg és van részem egy hasonló kapcsolatban .. szerintem meg egyszer élünk ha egyikőtöknek sincs senkije miért ne ..
2014. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os a NŐS férfiaknak van feleségük ;)
2014. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Millió 1 szingli pasi van a világon. Pont nem olyan kellett akinek barátnője/felesége van. Soha nem kezdenék olyan emberrel akiről tudom, hogy nős. Más lestrapált fegyverét nem használom. Nekem nem kellett olyan férfi aki csak félig lehet az enyém. Mi értelme? Semmi jövője a kapcsolatnak.
2014. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet belőle több, mint szex? Van családja? Az más. Ha nincs, akkor bármi lehet belőle.
2014. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!