Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a lányokról akik pénzért szexelnek? Azokról akiknek muszáj és nem hobbiból csinálják. Megvetitek őket?

Figyelt kérdés
Sajnos nagy anyagi zűrben vagyok és ez az lehetőség is eszembe jutott. Van munkám, de suli mellett nem tudok olyan sokat dolgozni és nem is fizet olyan jól. A szüleim nem támogatnak, de valamiből fizetnem kell az albérletet, a telefonom tönkrement és a laptopomat is szervizbe kell vinnem, ami szintén költséges, mert nincs már rajta garancia. Hogy jussak esetleg más módon pénzhez? Mi a véleményetek erről?

2015. márc. 30. 14:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy is! Hány éves vagy? Hogy nézel ki és mennyiért csinálod? :)
2015. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Megvetem, mert ahelyett, hogy dolgoznának vagy kitalálnának valamit a könnyebb utat választják és szétteszik a lábukat.
2015. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vetem meg, ha vállalják a véleményüket és azt, hogy ők ezt önszántukból csinálják. Olyan nincs, hogy "muszáj", csak abban az esetben, ha elrabolnak, külföldre hurcolnak és szexrabszolgaként árusítanak. Minden más helyzetben a te döntésed, nem pedig szükség kérdése. Ilyen esetben baromira lenézem azt, aki annyira nem képes, hogy felvállalja, ő választotta ezt, és a körülményeire próbálja fogni...
2015. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted most a sok kangörcsös embernek kiírtad ide gyakorikérdésekre mit fognak tanácsolni? Hogy természetesen legyél r.banc :D már időpont egyeztetést fognak kérni privátba.
2015. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, leginkább hozzá hasonlítok alkatilag: [link]
2015. márc. 30. 14:57
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lesz valami drága az óradíjad.
2015. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vetem meg, de senkinek sem "muszáj" max. akit kényszerítenek. A laptop luxuscikk, telefon meg van 6 kilóért is.

Ha vonz az hogy idegenekkel szexelj, szexmániás vagy és nam zavar, hogy az egész valószínüleg kihat az egész jövődre, akkor vágj bele.

De muszájból csinálni... pfff.. nincs rosszabb a kelletlen prostinál, meg a hideg, sikósítótól tocsogó puncinál.

2015. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Mennyiért szop nál le?
2015. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Erőszakos kényszerítésen kívül nem tudok elképzelni olyan okot, hogy ezt az utat válasszam. Akit erőszakkal kényszerítenek, azt sajnálom.
2015. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy muszáj. Keress olcsóbb albérletet, társulj be valahová.
2015. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!