Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki elolvassa, annak Megköszön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki elolvassa, annak Megköszönném! Kérem a véleményeket!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet, h hosszú lesz, de vkinek el kell ezt Mondanom!

Szóval van egy fiú, akibe a legjobb bnőm szerelmes lett, most is szerelmes, és sztem Továbbra is az lesz. Szal a srác összejött egy lányal. Aki az én LB-mnek egy másik jó bnője... Összejött ezzel a lánnyal a srác, pedig már kezdtek alakulni a dolgok az LB-mmel, persze úgy h egyengettem utaikat, mert mindketten nagyon félénkek és kissé 'szerencsétlenel' szerelem terén! Már majdnem jártak, de neeem! Be kellett kavarnia a kiscsajnak! Bah! Na mind1!


Egy ideig nagyon mérges voltam rájuk, főleg a lányra, mert pontosan tudta, h mi a szitu, de azért csak rámászott a fiúra!

Aztán a fiúnak gondjai akadtak a lánnyal. Persze jött hozzám, h mit kéne csinálni! Segítettem neki, h pl. ez és ez sztem rosszul esett LB-mnek, de a bnőjének meg ez és ez esett rosszul és h ezen h lehet javítani! Aztán 4 napig hallgattam a lelkét. Elmondta a titkait és az egész járásukat, h ő hogyan éli meg és h neki mi esik rosszul! Meghallgattam. Segítettem!! Pedig mehetett volna máshova is lelki beteget játszani! Kezdtünk jó barátok lenni! De ma, ahogy mondtam neki, h ezt a problémát hogy kéne megoldani, Közölte, h tertsam meg a hülye véleményem! Pedig meghallgattam, annak ellenére h haragudtam rá! És erre közli velem ezt! Nem vagyok egy gyenge típus! Ezért nem is értem h miért bánt ez Ennyire, de LB-mnek nem szeretném elmondani így itt várom a válaszokat! Jót és rosszat! Köszönöm mindenkinek aki végigolvassa! És nem tudom, h hogyan kell leírni azt, h LB-mnek vagy ilyesmit, szal ne szidjatok érte, majd holnap Megkérdezem a magyar tanárom! Mégegyszer köszönöm!


. egy szomorú lány



2015. márc. 30. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Túlságosan belemásztál ezekbe az ügyekbe,pedig nem sok közöd van hozzá.Néha-néha lehet tanácsot osztani,de ez az ő dolguk,oldják meg ők.
2015. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1.nek igaza van.Ne ártsd bele magadat a dolgokba,mert könnyen lehet a barátság megy galyra.
2015. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én mondtam nékik, h engem hagyjanak! De mivel próbálok mindenkinek segíteni és szeretnek az emberek velem beszélni (?) kérték a tanácsomat mindig! Dde máskor Mostmár nem mászok bele igazad van 1.!
2015. márc. 30. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!