Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy lány több fiúval lefekszik akkor k*rv* de ha fiú fekszik le minnél több csajjak akkor az menő és ő a király!? És most ne gyertek e kulcsos hülyeséggel!

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Mert ha egy lány odamegy 100 pasihoz, hogy most szexeljenek, 99 igent mondana. Fordított esetben csak tökön rúgás lenne belőle.

Mivel a lányoknak könnyebb dolga van ezen a téren, nem kell nagyobb erőfeszítést tennie, így nem nagy dicsőség, ha sok fiúval szexel.

2015. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Kettős nemi erkölcs nézz utána.

A férfi természeténél fogva poligám, a nő monogám. Nincs mit tenni.

És ha a nő kefél fűvel-fával, kétséges, hogy a férfi, férj lesz-e a biológiai (nemző) apa

2015. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem azert mert egy fiunak tobbet kell "küzdenie" a csaj pinajaert ...a lany az meg csak lábat szét...
2015. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
"Ha egy kulcs minden zárat kinyit, mesterkulcs. Ha egy zárat minden kulcs kinyit, akkor az egy rossz zár. "
2015. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez hulyeseg. Annak a szemelyiseget tukrozi, aki igy viselkedik.. De tobb oka is lehet ennek. Szerintem semmivel nem kiralyabb az a srac aki lefektet mindenkit mint az a lany aki lefekszik mindenkivel. Mindketto alkalmatlan hosszutavu kapcsolatra es valoszinuleg a huseggel sincs koszono viszonyban. Persze nyilvan ezt akkor csinaljak ha szinglik, de nekem nem kene egy olyan no aki szinglikent naponta valtogatja a parnereit es szerintem a noknek sem imponal ez.

20/F

2015. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4-es köszi hogy végig olvastad a kérdést :)

5-ös nálam mondjuk tetszik ha egy fiú lefektet minden csajt

2015. márc. 30. 17:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Elek szépen leírta :D
2015. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Végig olvastam a kérdést Kedves Kérdező csak Te nem érzed az iróniát... :)
2015. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Veszel egy gumicsizmat. Belelepsz vele egy rakas szarba,lemosod ugyanolyan jo. De ha a szart teszed a csizmaba....dobhatod ki sz egeszet
2015. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert ha egy halom férfival lefeküdt akkor az azt jelenti, hogy könnyűvérű, kapcsolatban könnyebben fog félrelépni. Épp eszű férfi meg nem örül annak ha megcsalják.
2015. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!