Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ez a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez a srác helyes? Ha igen, mi tetszik benne?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. márc. 31. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pasi szemmel nem. Egyébként is dobnak rajta a beállítások.
2015. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem nem nekem nem jön be az ilyen kisfiús laza vagyok szétesem kölkök
2015. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a példaképem,mint zenész
2015. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Helyesnek helyes, de nekem nem jön be. Mármint, nagy szemei vannak, laza stílusa, olyan kis aranyos. De ha az utcán elmenne mellettem, akkor nagy eséllyel nem venném észre, vagy ha észre is venném, azt gondolnám, egy menőző 17 évesről van szó. Nem a hozzá hasonlóan kisfiúsak a zsánerem.
2015. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem átlagos.

És valóban a haj és egy-egy beállítás nagyon jól áll neki.

Nem egy szívtipró. De stílusos.

Nekem egyébként az ilyen típusú férfiak jobban tetszenek, mint azok, akiktől mindenki el van ájulva, hogy mennyire helyesek, meg sztár kinézetűek.

2015. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Annyira nem jön be, túl fiatalnak tűnik, meg menőnek akar látszani. Nem csúnya, de a stílusa és ez az undorító haj...mintha egy bödön zsírt kent volna rá.
2015. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyaltalan nem tetszik, kifejezetten unszimpatikus.
2015. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez nem az en izlesem...

13/L

2015. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Alex Turner :) kérdés szempontjából jó pasi , nekem a hasonló felépítésú, arcberendezésü pasik jönnek be. Az már más tészta , hogy a stílusa / viselkedése mennyire unszinpatikussá tudja tenni. Ezeken a fotókon tényleg vagy 17 évesnek tünik az elöadó aki különben 28-29-dik évét tapossa..
2015. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezzel az új, csinált stílussal nem...de a régi, 2009 körüli Arctic-ban nagyon tetszett:)
2015. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!