Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretöt miért hivják úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretöt miért hivják úgy, ha általában az csak szex miatt van?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, de elgondolkodtatott :D

(Nekem nincs.... a rövid "ö" miatt meg ne kössetek belém, nincs hosszú a billentyüzeten.)



2015. márc. 31. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az eredete miatt. Az érdekházasságok korában, amikor nem szerelemből házasodtak az emberek, a szeretői státusz volt az egyetlen lehetőség, hogy együtt legyenek a szerelmesek - titokban.
2015. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez most is megállja a helyét. Hiszen azért lesz valakinek szeretője, mert otthon boldogtalan, ezért máshol keresi a boldogságot.
2015. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. férfiaknál könnyen lehet, hogy egyszerűen csak dugásról van szó, csak a változatosság miatt.
2015. márc. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3: Ez ugyanúgy lehet nőknél is. Mint az is lehet, hogy egy férfi a kedvességre, törődésre vágyik elsősorban, amit otthon nem kap meg.

Utálom ezt a sztereotípiát, hogy a férfiak szexgépek, érzések nélkül, a nők meg ártatlan kis virágszálak, akik nem szeretnek szexelni.

2015. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. oké, csak nőknél akkor is ritkább, hogy csak szex miatt lép félre.
2015. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5: szerintem nem ritkább.

Van olyan ember, akinek nagyon fontos a jó szex, van, akinek nem. Függetlenül attól, hogy férfi vagy nő az illető.

Talán azért a férfiakra gondolsz inkább, mert a nők nem dicsekednek úgy vele :)

2015. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ne kezdjük a nemi harcot, a kérdésemre szerintem a legelsõ válaszban tejlik az igazság.
2015. márc. 31. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:
1-esnek van igazsága, de ma a szabad válások időszakában ez már inkább csak szimpla eufemizmus. A mai "szeretők" döntő többsége szexre kell, nem szerelemre. A "szeretet" ebben az esetben szexet jelent, csak nem nevezzük nevén.
2015. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Aki volt már IGAZÁN szerelmes, az tudja, hogy felejthetetlen érzés. Aki régebb óta együtt él a párjával, az tudja, hogy a szerelem idővel átvált egy csendesebb érzelemre. Az ember boldogságra termett, és keresi azt. Újra szerelmes akar lenni, szertve akar lenni, újra érezni akarja azt a csodát, azt a fajta boldogságot, amit csak a szerelem képes megadni.

A szerető szóban benne van a lényeg: valaki, aki szeret téged. Szerelemmel szeret, ahogy valamikor régen mások is szerettek.

2015. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként sajnos a szerető csak addig neveztetik szeretőnek, amíg ki nem derül a viszony. Mert onnantól csak egy büdös qrva. (legalábbis a feleség szemében.)
2015. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!