Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit tennétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit tennétek, ha egy lány váratlanul otthagyna titeket, mire a szexre kerülne a sor?

Figyelt kérdés
Vagyis meggondolná magát hirtelen és mégsem akarna lefeküdni veletek. Zokon vennétek?
2015. márc. 31. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
kicsit
2015. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy. Csak azt nem tudom hová ásnám a hulláját
2015. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
facebookon elküldenék neki egy pöcörömröl készült fotot
2015. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hulláját? :O

Ez most tényleg akkora bűn? Inkább menjen bele a lány és had legyen neki pocsék?

2015. márc. 31. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha addigra már voltunk párszor a strandon.
2015. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazság szerint nem esne jól és nagyon meglepődnék, de azután rögtön magamban keresném a hibát.

Olyan kérdésekre próbálnék válaszolni, mint:

- mit csináltam rosszul?

- mivel bánthattam meg?

- mivel ijeszthettem meg?

- meg tud-e valaha is bocsátani?

2015. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, és nem a szex miatt.

Hanem mert mégsem kellek neki és ez fájna.

És igen, magamban keresném a hibát, hogy hol szúrtam el. Szóval odavág az önbizalomnak egy ilyesmi.

Nem tudom, hogy mi lépnék rá. Ez erősen függ a köztünk lévő viszonytól is. De esélyes, hogy eléggé kiábrándulnék belőle. Részben azért is, mert eléggé alap elvárásnak tartom, hogy valaki tudja, hogy mit csinál, el tudja dönteni, hogy akar e szexet avagy sem.


És itt a bibi. Ha úgy döntött, hogy mégsem, akkor még sem kellek neki annyira, és ez a nagyon rossz érzés. Ha meg így van minek raboljuk egymás idejét?

2015. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez a ráérő Dowd még mindig itt szerencsétlenkedik?
2015. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha rá ér ha nem most igaza van!és ő legalább válalja az accját a kérdések alatt nem úgy mint egyesek. :p
2015. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!