Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk? Ha megtudnátok váratlanu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Ha megtudnátok váratlanul hogy egy lány szerelmes belétek, úgy hogy majdnem legjobb baráti viszonyban vagytok?!

Figyelt kérdés

ugye az alábbi két szituáció állhat fent,melyik esetben mit lehet várni? És tudni kell hogy jó viszonyban vannak!(természetesen barátilag,tudják)

/17 évesekről van szó amúgy/

a) ha tetszene nektek ez a lány akkor hogy viselkednétek ettől a pillanattól kezdve vele?

b) ha nem tetszene nektek ez a lány?


pl bennem ez merült fel: ha az a szitu van: többet foglalkozna vele,biztatná több idejét töltené vele? v változna vmt?

ha a b szitu van: pl nem keresné a társaságát?



és mi van akkor ha semleges neki?.. akkor semmi nem változik?

Magatokból kiindulva szeretnék választ kapni :)


2012. jan. 1. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha tetszik a lány, biztos több időt töltenék vele. Főleg, mert szeretem, ha a csaj értékeli is azt, amit csinálok, van közös témánk, érdeklődési körünk, de legalábbis, ha nyitott.


Ha nem tetszik, akkor is lehet belőle valami, bár akkor inkább a srácokról általában kezdek el vele beszélgetni, és ki tudja, lehet, hogy közben kiderül, hogy van olyan, aki nálam jobban illik hozzá.

2012. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság úgysem tud örökké tartani (gondolj bele egy idő után lesz komoly párod/feleséged, aki az ilyet úgyse tolerálná) szóval ha tetszene a csaj, akkor dugnám 1000-el, ha nem, akkor valószínűleg elundorodnék a közeledésétől.
2012. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

tehát akkor hogyha most én abban a szituban vagyok hogy a fiú akibe szerelmes vagyok feltételezem megtudta ezt,és nem változott köztünk nagyon semmi,sőt egyre jobban jóban vagyunk akkor az biztos h "nem " nem tetszem neki

nah ez így elég hülyén írtam de aki tudja miről van szó úgyis érti

2012. jan. 1. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!