Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak játszadozik vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszadozik vagy nem tudja mit kar?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


A segítségeteket szeretném kérni egy fiúval kapcsolatban.( Lány vagyok csak gondoltam tisztázom :D )Szóval ezzel a fiú úgy egy 2 hónapig nagyon jóba voltunk tényleg mondhatni legjobb barátok lettünk.Aztán valami lett már nem emlékszem is és 3 hónapig szívtuk egymás vérét Ő beszólt én vissza vagy fordítva.Később ezt mondhatni meg beszéltük , de nekem ez időtájt megtetszett.Ezután úgy alakult a kapcsolatunk , hogy vagy jóba voltunk vagy ismételten szívtuk egymás vérét viszont mikor jóba vagyunk/voltunk elejt/elejtett két értelmű mondatokat. Amiket nem tudtam mire vélni amikor már kezdtünk kicsit közelebb kerülni egymáshoz egyből rideg lett velem.Már nagyon sokan össze hoztak minket vagy célozgattak , hogy van köztünk valami de (sajnos) nem. Igazából nem tudom mi tévő legyek próbáljak úgy közeledni hozzá vagy se. Jelen pillanatban olyan semmilyen se a kapcsolatunk.De érdekli ha van valami problémán , de általában nem tőlem kérdezi meg ha nem mástól. Szóval igen ennyi lenne kicsit hosszú lett. Megköszönném ha véleményeznétek! :)

Én már nem tudom mit gondoljak.


2015. márc. 31. 17:16
 1/10 To7ka ***** válasza:
Sok veszíteni valód nincs. Közöld vele, hogy ha tetszel neki hívjon el randizni, pénteken ráérsz, mondjuk 3kor. Hosszú kifejteni miért, de egy konkrét időpont nagyon hasznos itt. Aztán majd mond valamit, gondolom nagyon fiatalok vagytok, de valóban úgy tűnik hogy tetszel neki, csak számára egyre kínosabb h nem történik semmi köztetek, ezért kezd el idegesebben, hülyén viselkedni..:) sok sikert
2015. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mész oda hozzá?és beszélsz vele
2015. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm :) !

Igazából azt kihagytam , hogy megtudta , hogy tetszik nekem és akkor is máshogy viselkedett velem utána megint közömbös lett. szóval tiszta káosz minden :D

2015. márc. 31. 17:22
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert félek , hogy például kiröhögne. Mondjuk nem ilyennek ismertem meg de megváltozott.
2015. márc. 31. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Jézusom és hogy tudta meg?
2015. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát egy " barátomnak " meséltem hogy igen aranyos meg szeretek vele lenni DE nem akarok tőle semmit akkor még nem is tetszett és ez a "kedves barátom "nem sokkal utána közölte vele , hogy tetszik nekem.
2015. márc. 31. 17:29
 7/10 anonim ***** válasza:
így szó szerint?
2015. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen közölte vele , hogy tetszik nekem.

Pedig akkor még nem is tetszett :DD

2015. márc. 31. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem közömbös feléd,csak fél hogy hogy is reagáljon rá erre az egészre :)
2015. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) hát nem tudom remélem
2015. márc. 31. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!