Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mos akkor vajon csak játszadoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mos akkor vajon csak játszadozik, vagy valami komolyabb van a háttérben?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy van egy lány barátnőm, akit már évek óta ismerek,és tök jól megvagyunk. Jelenleg nincs barátja, de elméletileg van egy kiszemeltje, akit én nem ismerek személyesen, csak az ő áradozásaiból. Ezen kívül tudom róla, hogy játékos természetű, és a barátaival közvetlen - megöleli őket stb. Mostanában azonban néha furcsán viselkedik. Elmesélte, hogy velem álmodott, méghozzá olyan dolgokkal kapcsolatban, amik túlmutatnak a barátságon. Máskor meg megkérdezte, hogyan venném, ha megcsókolna, persze nem tette. Általában ilyen a természete, és szeret zavarba hozni, úgyhogy gondoltam rá, hogy lehet, hogy csak viccből csinálja, hisz egyébként a hétköznapokban nem igen küld efféle jeleket. Mivel fiú vagyok, de tudom, hogy a lányok hajlamosak ilyesmire, ezért most nem tudom eldönteni, hogy valami többet akar, vagy mi jár a fejében. Megköszönném, ha egy lány, vagy esetleg egy tapasztalt férfitársam kisegítene, hogy kost mégis mit gondoljak erről. :)

mindketten 18 évesek vagyunk



2014. júl. 29. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha leg közelebb meg lep ilyen kérdéssel akkor lepd meg te is váratlanul! Egy csókkal vagy hasonló gesztussal de ne durván! Vagy egy oltári sallert kapsz vagy viszonozza! Lehet azt várná hogy te lépj!
2014. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közeledj felé :) Ha mindekitől megkérdezi hogy mi lenne ha megcsókolná, akkor komolytalan, de ha csak tőled akkor ott van valami :D
2014. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!