Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik típus vagy? Szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típus vagy? Szakítás után magadba roskadsz, elhanyagolod magad/ megpróbálsz talpra állni, megújulni, többet törődni magaddal?

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hónap kínszenvedés,pia literszámra,aztán mikor már magamat is unom,szépen lassan kikecmergek az érzelmi gödörből.
2015. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magamba roskadós típus vagyok. Elhanyagolni nem hanyagolom el magam. Talán még jobban adok magamra utána. Miután lemegy a gyászidőszak persze visszatérnek a vágyaim. Lesznek újra céljaim. Csak hát nekem időre van szükségem. Nem egy hét alatt zárok le valakit.
2015. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy igazi komoly kapcsolatom volt. Mikor vége lett teljesen leépültem, minden nap ittam, szakállt növesztettem, lefogytam majdnem 20 kilót, depressziós lettem és közel 8 hónapos xanax kúra után tértem magamhoz, de még ma is baromira fáj és bizonyos dolgokat nem vagyok hajlandó megtenni, amit azelőtt örömmel tettem.
2015. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sok mindentől függ. az egyiknél magamba roskadtam, nem ettem, letargiás voltam... akkor a srác dobott ki. ha én szakítok, akkor többnyire hamar túlesek rajta nyilván..

20L

2015. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A "csakazértis" típus vagyok. Aki igenis megpróbálja a legjobb oldalát mutatni, abban hiszek, hogy ha szomorkodom egész nap, akkor a pozitív érzelmek is el fognak kerülni, bezzeg ha olyasmit csinálok, ami eltereli a figyelmem és örömet okoz... Az emberek előtt mindig vidám vagyok, kifejezetten csinos, hátha találkozom az exszel, lássa csak nyugodtan, hogy mit veszített. Amikor meg egyedül vagyok a szobám sötétjében, olyankor meg a sírás és a negatív érzelmek megélése következik. De ennek általában gyorsan vége van, pont azért, mert a napközbeni társas akciók elég gyorsan segítenek túllenni a dolgon. Mármint, hangulatilag. Érzelmileg még sokáig tud fájni az ilyen. Legalábbis, egyszer volt ilyen, ott a kapcsolat siratása tovább tartott, mint maga a kapcsolat. Csak az első pár hónap volt nagyon nehéz.
2015. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem roskadok magamba, nem éri meg. Ha én dobtam ki, akkor felszabadult vagyok és pozitív, többet foglalkozom magammal és a barátaimmal, új hobbit kezdek, aktívabban sportolok meg ilyesmi. Ha pedig ő dobott ki, akkor szintén, már csak azért is, hogy lássa, hogy mit veszített ;)
2015. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!