Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hol lehet ilyet kapni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal először fogok találkozni és folyamatosan, mikor megkérdezem, hogy mit csinál, akkor azt mondja, hogy nutellás valamit eszik :D tudjátok van ez a pici cuki nutella, olyat hol lehet kapni? Mullerben nem találtam :(
2015. márc. 31. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél neki egy 1 kg-s kiszerelést, garantált siker! :)
2015. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Uuuuu az olyan fajin :33

Nálunk van egy olyan bolt hogy Tomi, ilyen mindenes, és tök olcsón vehetsz mindent, na én ott láttam olyat, de egyébként nézd meg még drogeriakban :)

2015. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom egyből szanaszét kényeztetni :D okés, akkor keresek még :D
2015. márc. 31. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!