Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Ti mar "csinaltatok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti mar "csinaltatok" ilyet? ( tobbi lent)

Figyelt kérdés

Amikor szakítottatok akkor vagy egy parkban voltatok vagy utana oda mentetek es csak sírni tudtatok, es odament hozzátok egy helyes srác es megkérdezte miert sirtok? Ha volt utana folytatódott valami vagy csak ennyi volt vagy esetleg megnyugtatott vagy hasonlo?

En meg nem csináltam ilyet , es nem is tervezem, csak kiváncsi vagyok a véleményekre/tapasztalatokra :)



2014. nov. 8. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már mendtem oda így lányhoz(nem szeretem sírni látni őket).Azóta sokat beszélgetek vele.

18F

2014. nov. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Par eve miutan szakitott velem az exem (megcsalt tobbszor is aztan megszegyenitett, vegul dobott) a margitszigetre mentem sirni, mert szeretek ott lenni. Erre odajott egy srac, hogy megnyugtasson. Nagyon szimpatikus volt, de mint kiderult meleg, de azota is a legjobb baratok vagyunk :)
2014. nov. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Nem sírtam csak egymagamban üldögéltem és szomorkodtam. Odajött egy helyes srác és aztán egész este tök jól elvoltunk. Aztán még egyszer találkoztunk de kiderült h felesége van meg gyereke. A történet eddig tartott...
2014. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen de senki nem jött oda...
2014. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Demény József ***** válasza:

A "Senki nem jött oda"...válaszolónak üzenem...ne add fel !!!! Még járj ki egy kicsit...sírni...de cseréld le a parkot ! Vagy a pasit aki miatt kimentél!

Kedves kérdező ! Nem is értem...ha még Neked ilyen nem volt..és nem is tervezed...mint írod..akkor csak latolgatod az esélyeket....hogy ha mégis elér ez a szitu....kimenjél e a parkba? Szerintem ezt úgy kérdezd meg....hogy ha szakítasz...és sírsz....hova érdemes menni...egy vigasztaló ismeretség keresésére :-)

2017. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!