Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most ő mit érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most ő mit érezhet? Ezeket vegyem egyértelmű jeleknek vagy hallgassak mások meglátására?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van barátnőm már egy ideje (több, mint másfél éve). A kapcsolat kicsit hullámvölgyes, de ezt mások nem tudják.

Van egy osztálytársam (lány), akinek (pár másik ember korábbi elmondása szerint) én tetszem. Néha együtt vagyunk, mert tényleg jóban vagyunk, de ennyi igazából. Nem csaltam még meg a barátnőmet senkivel, ha valaki ezzel jönne. nem is tervezem. Szóval valamelyik nap kipróbáltam, hogy szemezgetek vele és nem kapta el a tekintetét, sőt, mélyen a szemembe nézett. Volt már korábban is 1x-2x, hogy ilyen volt, de most már jobban kivehető volt.

Komolyan tetszhetek neki vagy csak mások ültettek darazsat a fülembe?



2015. márc. 31. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy tetszel-e neki,ha nem akarod megcsalni a barátnődet ? :)
2015. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy tetszel neki...de sztem attól hogy valakinek hosszan belenézel a szemébe nem kell egyből nagyra gondolni...ink a barátnőddel szemezgess;)
2015. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen csak érdekel, hogy valóban tetszhetek-e neki. Szép a csaj, de tényleg nem akarom a barátnőmet megcsalni.
2015. márc. 31. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
hogy néz ki a csaj ?
2015. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elég jól. Mondhatjuk nagyon jól.
2015. ápr. 2. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!