Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak nincsenek barátai,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak nincsenek barátai, csak én vagyok neki és emiatt aggódom- mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon magánakvaló és mindig azt mondja, hogy itt vagyok én neki, nekem mindet el tud mondani, nem kellenek barátom. De szerintem egy srácnak szüksége van egy fiú haverra, vele azért máshogy tud megbeszélni dolgokat. Szeretném, ha nyitva kicsit a világ felé és nem csak rajtam keresztül próbálna élni. Mit tudnék tenni?
2015. ápr. 1. 09:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd békén, ő jobban tudja mire van szüksége...

Én utálnám, ha a barátom beleszólna az ilyesmibe és mindenáron tenni akarna valamit...

2015. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd rá,ha eljön az ideje keresni fog barátokat hidd el.
2015. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
22 éves, nem gyerek már, nem fog magától megváltozni. Nem erőltetem meg erőszakoskodom, csak aggódom érte, mert nagyon zárkózott mindenki mással szemben
2015. ápr. 1. 09:55
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha neki ez így jó,szerintem ha neki is nyűg lenne keresne barátokat :) elég vagy te neki,szerintem ez valahol jó dolog.Persze nem teljesen az de na :)
2015. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Jó és, ezen mi olyan aggasztó? Nekem sincsenek barátnőim max. egy akivel párhavonta összefutok néhány órára, és mégsincs semmi bajom, teljesen jól érzem magamat így. Nem mindenkinek kellenek barátok, van akinek elég ha egy ember van akihez közel áll.
2015. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Persze, nagyon jól esik, hogy mindent meg tud velem beszélni és ennyire "elég vagyok" neki. De szeretném akkor is, ha egy kicsit nyitottabb lenne :(
2015. ápr. 1. 10:01
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim,nem is igénylem,a barátom meg pont az ellentétem,neki van ezer ismerőse.Valamennyit ezáltal így én is ismerek,de ezzel be is fejeztem,semmiféle konfliktusunk nincs ebből.
2015. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Elég egyhangúak voltak a válaszaitok, ezek szerint nem tudok mit tenni :( Köszi, hogy írtatok
2015. ápr. 1. 10:05
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha csak annyi vele a gondod, hogy túl sokat akar veled együtt lenni, pl. néha barátaiddal nélküle is szeretnél találkozni, akkor ezt mondd meg neki világosan, de ezért ne akarj neki barátokat.


Egyébként meg jó ha tudod, hogy ha haverokkal eljárunk "sörözni", akkor azért csajozunk is. Erre akarod rádumálni :)

2015. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim a szó szoros értelmében és nincs is rá szükségem.


Tudsz tenni ellenne de kérdés hogy minek.

Ha neki így jó akkor te miért próbálod megváltoztatni? Minimum az hogy tiszteletben kellene tartanod az életvitelét. Fordított esetben te mennyire őrülnél ha téged egy neked idegen szituációba kényszerítenének bele?

Nekem ez inkább olyan kötözködésnek tűnik. A következő kifogás az lesz hogy a zokniját először miért a bal lábára húzza fel és nem a jobb lábával kezdi?

2015. ápr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!