Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet abba beletörődni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet abba beletörődni, hogy a barátom színész lesz és más lányokkal fog csókolózni?

Figyelt kérdés

Barátom szeretne színész lenni, megy castingokra, most elég nagy esélye van, hogy bekerül egy sorozatba. Eléggé nyomasztó nekem ez, mert a sorozatban biztos, hogy kell majd csókolóznia valakivel, letapizni valakit, stb, és en már a gondolattól rosszul vagyok.. Elég jó adottságokkal rendelkeznek a lányok a sorozatban, honnan tudjam, hogy nem fog semmit érezni smárolás után? Nagyon félek, hogy nem fogom ezt bírni. Mit tanácsoltok, hogyan győzzem le ezt a félelmem?

18/L


2015. ápr. 2. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha előfordul hogy így jönnek össze színészek..De mivel kezdő,inkább arra fog koncentrálni hogy jól csinálja,nem a dákójával lesz elfoglalva.
2015. ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neki ez munka. Ugyan úgy el kell viselni egy táncos csaj pasijának, hogy a nője lába közé nyúlnak és ha valami erotikusabbat csinál, akkor mindenkinek csorog a nyála. Az ilyen.


22/F

2015. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,inkább örülj,ha csóknál nem lesz több a jelenetekben . 19/L
2015. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" honnan tudjam, hogy nem fog semmit érezni smárolás után?"


Sehonnan.


Meg az is lehet hogy elhagy, mert talal nalad jobbat. Akkor meg te keresel majd mast. Ez igy mukodik.

2015. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szeret, nem hagy el, csak munkaként fog tekinteni erre is, nem visz bele (a szükségesnél több) érzelmet, ha meg elhagy téged másért, akkor meg örülj neki, mert csak idő kérdése volt. Akit vinni lehet, azt vigyék.
2015. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A félelmet sehogy nem lehet legyőzni. Vagy van vagy elmúlik. Amit tehetsz, hogy nem hisztizel, nem durcizol emiatt. Elmondhatod neki normális körülmények között, beszélgetve, hogy téged ez zavar, félsz, hogy emiatt el fog hagyni, de ennyi.

Ezen kívül a kapcsolatotokra vigyázol. "Mindent" (ez alatt nem azt értem, hogy aláveted magad az ő kénye-kedvének.) megteszel, hogy a kapcsolatotok jó legyen.


Bízz benne, tervezz vele, tudd hogy mik az ő és mik a saját értékeid. Legyen önálló életed, foglald el magad és tudd, hogy nem véletlenül választott Téged.

2015. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!