Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez az igazságtalanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az igazságtalanság?

Figyelt kérdés
Más lányok edzés nélkül gyönyörűek, jó az alakjuk, vékonyak, mint a kisujjam és szép a cicijük, pedig össze-vissza esznek, ami csak jólesik nekik, én meg hiába edzek és eszem egészségesen, vonom meg magamtól az édességet és minden finomat, csak alig tudok fogyni nagy lassan, sosem leszek olyan vékony és a melleim is csúnyák. Miért?
2015. ápr. 2. 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Genetika
2015. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
"Meghalt Mátyás , oda az igazság ."
2015. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem sincs szerencsém ebben,viszont olyan se szeretnék lenni,aki 45kiló vasággyal,mert nem tud hízni.
2015. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretnék 40 kiló lenni vasággyal :( akkor legalább a férfiak 98%-ának tetszenék.
2015. ápr. 2. 10:45
 5/18 anonim ***** válasza:

Ők olyan géneket örököltek, szerencséjük volt.


Téged egyébként nem Krisztikének hívnak véletlenül? :D

2015. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem Krisztikének hívnak :)
2015. ápr. 2. 10:45
 7/18 A kérdező kommentje:
Oké, olyan géneket örököltek. De annyira rosszul esik és elszomorító, hogy aki meg nem olyan, azt meg rögtön elkönyvelik igénytelennek és lustának úgy, hogy semmit nem tudnak róla.
2015. ápr. 2. 10:46
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem minden palinak jönnek be a girnyók :) Lehet moletten is szexis lenni.
2015. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Csak a felszínes buta barmok gondolják,hogy valaki azért kövér mert igénytelen és/vagy mert lusta.Nem ilyen köcsögöt kell kinézni magadnak és akkor nem lesz önértékelési gondod.
2015. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Soha nem néztem ki senkit, mert mindig ezt tapasztaltam a környezetemben is, mindenki keresztülnézett rajtam (jobb esetben)
2015. ápr. 2. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!