Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valami durva igazságtalansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valami durva igazságtalanság ér titeket, hogy kezelitek a dühötöket?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban, randin, szakítás után, akárhol akármilyen jelleggel. Hogyan győzitek le? Hogyan léptek túl ezen?
2012. nov. 19. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én rájöttem, hogy ha idegesítem magam, a saját feszültségem nő, és elveszik az energiám, amit szórakozásra, lazításra, az élet élvezetére fordíthatnék. Így tudatosan feldolgozom és elengedem az ilyen eseményeket az életemből. Nem vagyok hajlandó mások hülyesége miatt én idegeskedni. Egyszer élek, és boldog akarok lenni. Aki ez ellen dolgozik, azt kizárom az életemből. (Agykontroll és lazítás, sport pl. futár, és önbizalom, határozottság. Ennyi.) De ne értsd félre, ettől függetlenül barátságos ember vagyok, de aki negatív érzéseket okoz, úgy gondolom, nincs jó hatással. Akkor minek erőltetni? Bosszút állni, haragudni, évekig akár... minek? Kinek jó? Vissza ne jöjjön, kellene a fenének, akkor meg? Kivel szúrok ki, ha ezt az érzést általánosítom? Magammal, persze. Fel kell nőni, és el kell fogadni, hogy van, amikor szívunk, de tovább kell lépni, mert egyszer élünk, akkor meg ne pazaroljuk azt a kevés időt!
2012. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sírok...
2012. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

en kapcsolatban bomboltem, de olyan kenyszerite mert nem nagyon tudok sirni de akkor mar ki kellett vhogy adni

csapkodni szoktam meg vergodni

dobalni dolgokat


nem szoktak nagyon felhuzni de pl. gyerekkent szuloknek dobaltak vagy egyszer valamivel felhuztak es ahogy fesultem a hajam es beszeltunk a kezemben volt a muanyag fesu es anyum vmit ellentmondott es elkezdtem remegni a duhtol a ketbkezemben volt a fesu es kettetortem.

mondjuk akkoriban tartott tolem a csaladom eleg dilis voltak a valas utan.


igazsagtalansag? hat most a munkahelyemmel nem vagyok nagyon megelegedve de le is fogok lepni...

2012. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!