Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnatok valami otletet mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok valami otletet mondani?

Figyelt kérdés

Az a lenyeg, hogy tulajdonkeppen feltekennye akarom tenni az exem. Ez igy ilyen formaban azert nem igaz, mert nem "jartunk", de azert toltottunk egyutt idot, aztan most kozolte, hogy nincs ideje. Ugy gondolom, hogyha neki nincs ideje ram, majd masnak lesz. Csak nem tudom, hogy kezdjek hozza. Nincsenek nagyon ilyen fiu ismeroseim. (Olyanok vannak, akik probalkoztak, de azokkal nem veletlenul nem jottem ossze..)

Esetleg arra gondoltam, hogy valakivel a barati tarsasagabol. Vagy ez mar nagyon gonosz?


2015. ápr. 2. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
ez szánalmas...
2015. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet,mert rib.nek fognak gondolni.Ne vedd fel neki a telefont,az idegesítő tud lenni.
2015. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem szokott bejönni, csak a filmeken :)

Nálam például automatikusan koccolás van ilyenkor, és tudtommal nagyon nem vagyok egyedül.

És nem féltékeny leszek hanem pipa, hogy a kis női játékait rajtam akarja játszani.

2015. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oh ertem, igazad lehet.

Ez a telefonos nem rossz otlet, de az a helyzet, hogy nem hiszem, hogy fog keresni.:(

2015. ápr. 2. 11:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy azt lassa, hogy a kis noi jatekaimat jatszom rajta, csak hogy jol erzem magam nelkule is.
2015. ápr. 2. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor menj és érezd jól magadat, de azért, mert így érzed és nem azért, hogy ő féltékeny legyen :)
2015. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak sajnos mas eselyt nem latok arra, hogy rajojjon, hogy hianyzom neki...
2015. ápr. 2. 12:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj valamit egy olyan sráccal aki taszító vagy undorító, csinálj róla fotót és küld el neki. Tuti recept, semmi baj nem lehet belőle.
2015. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolso, koszonom.

Gondolom ilyen szituacioban te lennel az undorito srac, igaz?:)

2015. ápr. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!