Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mikorra fejlődö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mikorra fejlődött ki teljesen a melletek?

Figyelt kérdés

A nyáron leszek 17 éves. Elég magas vagyok és a melleim is nagyok. Szeretném tudni, hogy meddig nőhet még. Főként 20 évnél idősebb lányok válaszát várom.

Tudom életem végéig változni fog, de engem nem az érdekel, hanem hogy fiatal lányként, mondjuk 25 éves korig mit várhatok



2015. ápr. 2. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Most mekkorák? Hány éves korodban kezdtek el nőni?
2015. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 18-19 éves életkorra már kifejlődnek.
2015. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1: 11 évesen kezdtek nőni, ma 85E-s melltartó kell. Egyébként 185 cm magas vagyok
2015. ápr. 2. 13:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, így nem tudok válaszolni érdemben. De abban biztos vagyok, hogy nagyon szép lány vagy ilyen magassággal és mellbőséggel.

Üdv!

2015. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem 15-16 évesen stagnált a növekedés, nem is lett belőle sok :D Szerencséd van
2015. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4. Köszönöm. A kinézetemmel nincs problémám, de a magasságom sok fiút elrettent.
2015. ápr. 2. 13:13
 7/9 A kérdező kommentje:
5. Azért már az enyém is abbahagyhatná. : ))
2015. ápr. 2. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:

E kosárméret? Az igen, az már nagyon jó, de az F, G, H még jobb:)

25F

2015. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 17 éves koromig nőtt.
2015. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!