Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbeteg kismamák...

Terhességi cukorbeteg kismamák! Ki mennyit fogyott a diéta miatt, és a baba teljesen jól fejlődött?

Figyelt kérdés

Én 17 hetes vagyok kb idáig 3.5-4 kg-ot fogytam.

pcos vagyok és a terheléses cukrom a 14. héten 8.5 lett.


2012. okt. 12. 16:26
 1/6 KicsiSzív 2 ***** válasza:
100%
Szia!A súlyom 61kg volt mikor a 22héten kiderült hogy 7.8-as a terheléses cukrom,azóta diétán vagyok és a súlyom nem változott.Kicsit aggódom hogy nem baj e hogy nem hízok,dehát diéta mellett nem lehet azt mondták.A 30hetes ultrahangon minden rendben volt,a baba picit nagyobb a koránál 1-2 héttel.A diétát betartom,nagyon ritka ha 7 fölé megy.Nekem miért csinálták meg ilyen korán a terhelésest?Hogy bírjátok a diétát? 31 hkm
2012. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 KicsiSzív 2 ***** válasza:
100%
Elírtam bocsi: neked miért csinálták meg hamar a terhelésest!?
2012. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szia!

köszi h írtál! azért csináltak ilyen korán vércukrot mert pcos vagyok és általában aki pcos annak kijön a terhességi cukor..nekem előjött és diétázom..jól bírom..csak fogyok..

bár nem vagyok vékony.73 kg vagyok..

2012. okt. 12. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
63 kg-al kezdtem, amikor kiderult a 22.heten a cukor akkor voltam 68.5. Azota se valtozott egy dekat se. Most vagyok lassan 30 hetes. A baba teljesen jol fejlodik es a hasam is latvanyosan no, de kg nem jon.
2012. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80 kg-mal kezdtem, 23 héten derült ki 8,4 lett a terheléses. Azóta diétázom (de néha bizony kimarad egy-egy étkezés, illetve nem bírom ki egy-egy falat csoki nélkül), most vagyok a 32 héten. A diéta első 4 napjában fogytam 1,5 kilót, azóta további 2,5-et. Most vagyok 83 kiló. A 29. heti UH mindent rendben találtak, 2 nappal mérték nagyobbnak a babát, mint az utolsó menzeszből számított kor.
2012. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! megnyugodtam!:)
2012. okt. 13. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!