Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden szűz pasi előbb utóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szűz pasi előbb utóbb pedofil lesz?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 14:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=wSUGByv91Js


A kettő dolognak semmi köze egymáshoz.

Már többször lehetett olvasni olyan emberekről, akiknek régóta van kapcsolatuk, párjuk/feleségük,

vagyis nem nevezhetőek szüzeknek, és még csak az sem mondható róluk, hogy későn kezdték volna a nemi életet.

És akkor kattan be az agyuk, amikor meglátják a saját három éves lányukat.


Utólag meg sírhat a pedo felesége, hogy ennyire figyelmetlen volt és nem vette észre.

De volt hír olyan nőről is, aki még segédkezett is a férje perverz dolgaiban.


Persze azért előfordulhat, hogy abból lesz pedofil, aki sokáig szűz maradt.

Ez esetben lehet, hogy nem is csak a fiatal testük miatt választ kislányokat az illető,

hanem azért, mert velük van agyilag egy szinten.


Én azt jobban el tudom képzelni, hogy az a pasi, akit sokáig csak hülyítettek és átvágtak a nők,

az később megbosszulja és ő is átvágja őket. (Rosszabb esetben a torkuknál.)

2015. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%
Mondjon bárki bármit!!! Szépek a kislányok!!!
2015. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9. válasz írója!

Amit te mondasz az egy oltári nagy baromság. Mi az hogy használt lány? Nem tárgyiasíthatod így a nőket!!! Ha egy pasi már lefeküdt több nővel aztán összejön egy szűz csajjal, akkor a csajnak attól még lehet hogy fontos a „használt” pasija. Te egy idióta vagy és félsz a felnőtté válástól. A hasonlataid undorítóak, és még csak nem is helyesek. Ha te így látod akkor legalább ne oszd meg másokkal a téves képzelgéseidet, és hímsoviniszta nézeteidet. Majdnem hánytam a mikor a válaszodat olvastam… Ha fogok akkor elküldöm neked egy óvszerbe csomagolva. Na azt mosd ki!


Amúgy szerintem örökre szűz maradsz, ha így gondolkodsz. Mi van akkor ha találkozol életed szerelmével aki már nem szűz? Akkor undorodni fogsz tőle?

2015. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szinte ereztem hogy majd valaki nagy szajhos jon a kilencest "lekaratezni", csak az nyugtat, hogy mar ahogy beszelsz a kilencesrol megmutatja lelked allapotat.

Miert baj az ha valaki tisztan szeretne elni? Par fokkal bolcsebb mint te vagy esetleg ti, inkabb olvasd el megegyszer es gondolj bele a lelki tartalmaba, melysegebe.

Ezeket nem kell megvalaszolni, csak magadban gondolkozz el rajta! Boldog vagy te igy? Biztos, hogy mindened megvan? Vagy tompitsuk meg egy novel a bennunk levo űrt? Biztos vagyok abban hogy akik igy gondolkoznak mint te, es rendszeresen elnek szexualis eletet, vnem elvezik annak ellenere, hogy mind inkabb az elvezetet keresik a szexben. A mult neha eleg nyomaszto tud lenni... Kivanom neked, hogy vaggy a tisztasag erzesere, es akarj tisztan elni! HIDD EL megeri!!

2015. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

*vágyj a tisztaság érzésére...


Ja es fogalmam sincs hogy ki a kilences de tetszik az irasa. Nem csak szex kozben kene a partnerunkre gondolni, hanem mar most elore...

2015. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Most nem azért, tudom, hogy eléggé off téma, de a 9-14-15-ös válaszolók, és a hozzájuk hasonlóan gondolkodók miért hiszik azt, hogy a szerelem csak és kizárólag akkor lehet tiszta és őszinte, ha előtte nem szexelt az ember? Egyrészt sokaknak nem lényeges, hogy még szűz-e a másik vagy sem, másrészt meg az élet az egy olyan dolog, hogy folyamatosan változik, pörögnek az események, alakul, többször is lehetsz szerelmes több emberbe, és azért ha huszonévesen szerelembe esik valaki, komolyan gondolja, együtt vannak évekig, szexelnek, majd valami történik- elmúlik a szerelem, nem jönnek ki elég jól, valami olyan dologban nem értenek egyet, ami mindenképp szakításhoz vezet (házasság, gyerek?), stb-, szakítanak, akkor utána kész, vége, soha többet rá se nézzen ellenkező neműre, mert az gyalázat, tisztátalan? Nem is beszélve arról, hogy sokan elválnak, mert ilyen-olyan okokból. Akkor ők is, amikor még bőven abban a korban vannak, hogy nyugodtan megtalálhatják az igazit még, ők is szenvedjenek szomorú magányban 35-40 évesen? Ezt ti sem gondolhatjátok komolyan.


És kikérem magamnak, én rendszeresen élek nemi életet a párommal, akit imádok, szerencsére ez kölcsönös, és nem tudom, miből szülted ezt a gondolatot, kedves 14-es, de köszönöm szépen, borzasztóan élvezem, és élveztem is mindig- testileg és lelkileg is. Többször voltam már szerelmes, és az, hogy ez nem az első, semmit nem vesz el az értékéből- sőt, inkább csak hozzáad.


Nyilván nem állok neki veled veszekedni a nézeteidről, biztos vagyok benne, hogy a "mai világban" is találsz olyan párt, aki megfelel az elképzeléseidnek, csak próbálom megérteni, hogy mégis, ez milyen logika alapján működik. Mert igen, tök jó dolog tizenévesektől, sőt, aláírom, még akár korai huszonévesektől is elvárni (úgymond), hogy tartóztassák meg a vágyaikat (még ha ennek tulajdonképpen haszna nincs, csak ártanak maguknak), de az élet nagy mókamester, nem tudhatod, hogy mit hoz a jövő, lehet, pont te leszel az, akit megcsal a szűz párod, aztán szakítani kényszerülsz vele, és hopp, idővel találsz egy másik valakit, aki nagyon elcsavarja a fejed, és bumm, akkor mi lesz, máris "tisztátalan" leszel? Vagy akkor már csak elvből sem állsz össze vele, és lelkileg-testileg sanyargatod magad?


Őszintén érdekel a véleményed erről.

2015. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
31%

16: "miért hiszik azt, hogy a szerelem csak és kizárólag akkor lehet tiszta és őszinte, ha előtte nem szexelt az ember?"

Tegyük fel, hogy előtte már volt valakivel. Rengeteg bacit összeszedett. Ez tény, ebbe beletartoznak olyanok is, amik lehet, hogy nem okoznak betegséget, de akkor is. Ilyen szempontból már az undorító, hogyha megcsókolt valakit előttem. De ennél tovább is van. Lefeküdt vele. Más férfi szerszáma volt benne. És én azzal a felülettel érintkezzem, amit más férfi már bemocskolt!? Undorító, gusztustalan. És akkor még bele sem gondoltunk abba, hogy olyan szájjal akarna megcsókolni, amivel nemrég más farkát szopta. Beleborzong a hátam, annyira visszataszító. Aki szereti az elhasznált lányokat, ennyi erővel leszophatna egy másik pasit is. Ja és még nem beszéltünk az összehasonlításokról. Nekem nincs kedvem egy elhasznált lánytól azt hallgatni, hogy melyik exének mennyivel jobbak voltak a technikái, hogy mennyivel jobban csókolt vagy nyalt, vagy mennyivel nagyobb volt a farka. Még ha nem is mondja ki ezt egy elhasznált lány, akkor is ott van a fejében. Van összehasonlítási alap. Ami rendkívül rossz.


" többször is lehetsz szerelmes több emberbe"

Ez hülyeség. Az ember csak abba lehet szerelmes, akinek odaadja magát. A többi önámítás.


"valami olyan dologban nem értenek egyet"

Kompromisszumkészség fogalma ismerősen cseng. Nekem nem kellene olyan lány, akiben ez nincs meg, aki nem hajlandó kűzdeni egy kapcsolatért, és mint egy új mobilnál, amint nem működik rajta valami, azt nem is próbálja kijavítani, hanem mehet a levesbe, és jöhet az újabb, ami egy ideig jobban csillog...


"ők is szenvedjenek szomorú magányban 35-40 évesen?"

Ha nem volt annyi eszük, hogy megválogassák, kivel fekszenek le, akkor arassák le a gyümölcsét. Ennyi erővel engedjük ki a gyilkosokat is, mert pár év múlva megbánta már amit tett, és hát biztos olyan szomorú ott a cellában. Nem, a tettéért felelősséget kell vállania, és egész életét töltse csak rácsok mögött. Aki pedig bárkinek odaadta magát, az meg ne nyavalyogjon a magányon, mert neki ez jár.


"Vagy akkor már csak elvből sem állsz össze vele, és lelkileg-testileg sanyargatod magad?"

Ha megtörténne, hogy egyedül maradok, akkor nem lenne sanyargatás az egyedüllét. El sem tudná senki sem csavarni a fejem, hiszen a másodikkal lenne egy olyan dolog, ami determinálná az egészet. Vele már nem veszthetném el a szüzességem. És mivel nem vele vesztettem el, szeretni se tudnám egy kicsit sem. Ha meg már neki is lenne előzőleg kapcsolata, akkor meg pláne. Egy kiélt, elhasznált ribizli menjen csak oda, ahova való.

2015. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

""valami olyan dologban nem értenek egyet"

Kompromisszumkészség fogalma ismerősen cseng. Nekem nem kellene olyan lány, akiben ez nincs meg, aki nem hajlandó kűzdeni egy kapcsolatért, és mint egy új mobilnál, amint nem működik rajta valami, azt nem is próbálja kijavítani, hanem mehet a levesbe, és jöhet az újabb, ami egy ideig jobban csillog..."


ezt a részt kicsit félreértetted, bár zárójelben odaírtam, mire gondolok...


nem arra értettem az egészet, hogy egyszer összevesznek a felhajtva hagyott ülőkén, és máris szakít, mert van olyan, aki magától lehajtja. arra gondoltam, hogy mondjuk összejönnek 16 évesen, és 10 év múlva az egyik az már nagyon akarna gyereket mondjuk, mert szeretne a párjával valami maradandót alkotni, mert amúgy is, szereti a piciket, az anyagi háttér megvan, tegyük fel, esküvőre nem vágyik különösebben. De a másik hallani sem akar róla. 16 évesen egyetértettek a dologban, hiszen mégis, ki akar gyereket 16 évesen. Maga a pokol fogalmával volt egyenlő nekem is. Aztán idővel ez sokaknál megváltozik. Sokaknál meg nem. 16 évesen ezt nem tudhatod előre, aztán most ott vagy 26 évesen, egymásnak elsőkként, 10 éve együtt, gyereket akarsz, a másik meg hajthatatlan. Na akkor most hogy legyen a kompromisszum? Mégis, kire erőltetnéd rá az akaratod? Az egyik felet megfosztanád a gyerekvállalás örömétől, akár élete végéig, vagy a másikra erőltetnéd rá, hátha csapnivaló szülő lesz? Itt nincs kompromsszum, és ebben nem is lehet. Vagy az egyik fél, szintén olyan idő után, amit előre nem láthatsz, kitalálja, hogy ő mindenáron külföldön akar élni és dolgozni, de a másiknak meg ennél fontosabb az itthon élő családja, barátai, van jó munkája amúgy is mindkettejüknek, az adott nyelvet sem ismeri. Azért, ez is egy hasonló dolog. Itt már lehet engedni valamelyik félnek, de az sem kompromisszum. Ilyen jellegű dolgokra gondoltam a "valami történik és szakítanak" alatt. Naiv elképzelés lenne a részedről azt feltételezni, hogy ami 10-15 évvel ezelőtt volt (elképzelés, gondolkodásmód), az most is biztos ugyanaz, nem változhat. Főleg a fiatalabb korosztályban, de később is. Az embert állandóan érik új ingerek, új lehetőségek, amik miatt változik. Apám sem ugyanaz az ember már, akibe egyszer anyám 28 évvel ezelőtt beleszeretett. Ő maga mondja.


Az meg, hogy a szerelem a szex függvénye lenne, egy olyan ellentmondás a gondolataidban, amire mindenképp felhívnám a figyelmed. Ezt gondold át kicsit- neked gyakorlatilag fontosabb a szex, illetve a szexuális előélete a lánynak, mint egy olyan valakinek, aki szabadon éli meg a testi szerelmet, de te feltételezed róla, hogy csak ez érdekli, és enélkül szerelmes sem lesz. Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de: szüzesség és szex ide vagy oda, anélkül is lehetsz szerelmes, mert kultúráltabb körökben nem a szexért szereted a másikat, hanem azért, aki. Ennek semmi köze a szexualitáshoz.


Egy utolsó gondolat: bacik mindenképpen vannak a szádban, a hüvelyben feltétlenül- hiszen azok védik-, szerencsére a nyál és az emésztőrendszer több enzimje olyan valami, ami lebontja a nem odavaló dolgokat, plusz ugye a hüvely is öntisztító mechanizmusokkal rendelkezik, tehát hacsak nem nemi betegségekről, gombáról (esetleg terhességről), ilyesmiről beszélünk, akkor 2 hét után már az én testemben semmi nyoma nincs az akkor utoljára ott járt pasinak. Sem sejtek, sem bacik, semmi. Csak én, az én saját bacijaim, a saját sejtjeim. Az elvet értem, hasonló gondolataim vannak a nyári strandmedencézés előtt. Aztán leküzdöm a levedlett hámsejtek tömkelegétől érzett viszolygásom, és fantasztikusan érzem magam a hűvös vízben nyári 40 fokban.

2015. júl. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egy lány ha már volt valakivel miért lenne elhasznált?

A nők nem papírzsepkendők hogy a koszosba már ne fújjúk az oruunkat hanem dobjuk ki

És mi van akkor ha a lány mondjuk nem is akarta és megerőszakolták

Miért vagytok ilyen előítéletesek hogy a nem szűz lányok k''rvák?

a szüzesség és a tisztaság két különálló dolog

Honnan jött ez hogy csak az lehet a szerelmed akivel először nemi kapcsolatot létesítesz?

ennyi erővel olyan lány se kellhet neketek aki már csókolózott

2015. júl. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!