Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz pasi kén én csak prostiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasi kén én csak prostival szeretném elveszteni ez gáz?

Figyelt kérdés
19/f. Az elsőt ên prostival szeretném ez baj? Legfőképp azért mert szeretem megbotránkoztatni az embereket. Meg itt gyakorin is sok az olyan csávó aki már 17 évesen prostival veszti el. Valahogy nem hoz lázba az hogy eggy északás kaland, vagy hogy szüz lánnyal. Ez baj? A pokolban fogok égni ezért a vágyamért?

2015. márc. 25. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Kit érdekel?? Azt csinálsz amit akarsz!
2015. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazán érdekel. Inkább azt mondanám, hogy azért teszed, mert egy csaj sem akar veled lenni.
2015. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nincs pokol.

Te sajat dontesed ah neked legjobb bár én elfondolkodnek helyedbe ezen.

2015. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Szánalmas, de a Te dolgod, magánügy.
2015. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Sok mindent láttam már életemben, de azt, hogy "eggy északás", még soha :D


Egyébként ritka megkeseredett ember lehetsz, ha a szexuális életed aszerint alakítod, hogy mivel tudnád megbotránkoztatni az embereket. Már nem azért, de szerinted ki a fenét érdekel az, hogy te mennyire vagy szánalmas?

2015. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz, legalábbis én úgy tudom, hogy a kén az szilárd halmazállapotú. Szerintem kevered a kéngázzal. :)
2015. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

"Valahogy nem hoz lázba az hogy eggy északás kaland, vagy hogy szüz lánnyal."

Ja, mert az fel sem merül, hogy kapcsolatod legyen egy tapasztaltABB lánnyal... Magyarán csak ba$zni akarsz, de nincs rá jelentkező.

2015. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem gáz, kérdező, de előre szólok, hogy attól még ugyanúgy nem fogsz majd tudni csajozni, mint most.
2015. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

"Legfőképp azért mert szeretem megbotránkoztatni az embereket."


Próbálom elképzelni, hogy ismeretségi körben majd az emberek orrára kötöd, hogy életedben először egy prostituálttal volt szexuális kapcsolatod.


Biztos vagy benne, hogy megbotránkozáts fog ez kiváltani másokból, nem pedig valami egészen mást fognak gondolni?

2015. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tőlem még a farkadat is levághatod úgysem fog kelleni senkinek :D
2015. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!