Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszabadulni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszabadulni az érzelmektől?

Figyelt kérdés

Az olyanokra gondolok, mint féltékenység, lelki fájdalom, csalódottság, félelem...

Tudatosan nem tudom kontrollálni őket, maximum nem kimutatni.

Eddig szegényen éltem, most végre dolgozom. Elterveztem, mi mindent veszek abból a pénzből. Pár napja viszont hirtelen megbetegedtem, azonnal orvoshoz kellett fordulnom, a biztosítóm nem térít, fél évbe fog tartani teljesen visszafizetni a költségeket. Fél évre ennyit a fizetésemről. Hogy tudnám kizárni az ezzel kapcsolatos lelki fájdalmat, szomorúságot?

(nem, nem lettem egészséges sajnos, nem biztos, hogy meggyógyul)


Pár hónapja hatalmasat csalódtam egy srác ismerősömben, nem is beszélünk, pedig közel álltunk egymáshoz. Mit tehetnék, hogy közömbös legyen?


Ez normális? Vagy több önkontroll kell?


2015. ápr. 2. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudnám nem lenne semmi gondom :D
2015. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy lehet megszabadulni az érzelmektől?


Az olyanokra gondolok, mint féltékenység, lelki fájdalom, csalódottság, félelem...



Hát a buddhista gyakorlók ezen dolgoznak egész életükben.

Meditációval tudod felismerni a gondolataid és az érzelmeid végső természetét és megszüntetni a ragaszkodásodat hozzájuk...

2015. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!