Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a barátom, hogy nem akarja, hogy fogyjak, mert neki így tetszem, mikor tényleg kövér vagyok és közben akkor meg miért hozza fel, hogy szexben így nem tudunk bizonyos pózokat csinálni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem akar megbántani vagy azzal terhelni, hogy fogyhatnál.
2015. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, tévedésben vagy... Vagyis ő van abban. A kövérség nem gond egy póznak se. nem hajlékonyság, na az gond.

Arra "gyúrj" hogy legyél hajlékonyabb.

2015. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, mert nem egyértelmű.
2015. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2.: de, igenis emiatt, mert pl emelgetni nem tud. Hajlékony vagyok, megy a spárga, állásból híd, minden :) de felemelni nem tud
2015. ápr. 2. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:

ha nem vagy 100 kiló(tényleges 100 kiló, nem csak a szóhasználati, amit a kövérségre értenek) akkor egy pasi el kell hogy bírjon, HA vannak izmai. Ha nincsenek, az már az ő hibája, nem a tied.

Én 100-120 kilóig simán emelek annyit, amennyi pl a szexben kellhet. mondjuk a legélvezetesebb pózokban nem kell emelnie téged, hanem megtartani magad.

2015. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"de felemelni nem tud"

Akkor gyúrjon rá kicsit ő! :D

Komolyra fordítva vagy nem akar megbántani és valójában nem bánná, ha fogynál, vagy tényleg úgy van ahogy mondja, tetszel neki így, csak az zavarja, hogy ezeket a pózokat nem tudjátok csinálni.

Ezt vele kell megbeszélned.

2015. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány kg. ha nem titok? És ő? 22L
2015. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Több vagyok, mint ő, nem szeretném elmondani, hogy hány kg, de tudom magamról, hogy nem a duci, hanem a kövér kategória vagyok.

Azért nem értem, mert tudja, hogy nem sértene meg vele, ha mondaná, mert én akarok fogyni és járok edzeni meg minden. Ő meg nem az, hogy udvariasan hallgat, hogy nem akar megbántani azzal, hogy mondja, hanem kifejezetten kéri, hogy ne fogyjak...

Igen, ő tényleg nagyon vékony, de nem azért nem tud megemelni, mert gyenge, egy "átlagos" srác sem tudna szerintem megemelni- és nem is hagynám, mert sérvet kapna.

2015. ápr. 2. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!