Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le szeretném zárni a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le szeretném zárni a kapcsolatomat, de nincs elég eröm hozzá. Még el kell jutnom egy bizonyos pontra, vagy nekem kéne tennem valamit?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, szeretjük, imádjuk egymást, de úgy érzem bele vagyok kényszeritve,hogy döntsek. Kötöttem én elég sok kompromisszumot, úgy érzem feláldoztam magam, de az utóbbi 3 hónapban nem sokmindent kaptam, csak igéreteket. (Lehet mégse szeret annyira?) Vártam, reménykedtem. Eljutottam oda,hogy reálisan látom a dolgokat: ez igy nem mehet tovább, már nem vagyok boldog. De az,hogy szeretem, kötödök hozzá, és a tudat,hogy valaha iszonyat boldogok voltunk egymással, ez visszatart. Olyanok irjanak légyszi, akik voltak hasonló szituban és megértik ezt a helyzetet. Köszönöm.
2012. máj. 24. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem. Húzhatod egy darabig. Nálunk odáig fajult a dolog, h már nem beszéltünk egymással és a feszültség tapintható volt. Aztán annyi lett a szakítás, h belém kötött valami bagatell dolgo miatt, én meg már arra sem vettem a fáradtságot, h válaszoljak neki. Mire ő:- Téged ez az egész már nem is érdekel, ugye?

Én meg: -Nem.

- Akkor költözz el- mert ő találta az albit

-Ok.


Döntsd el, meg akarod-e várni ezt a szintet.

2012. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd itt a részletes problémát nem tudom de szerintem azért még egyszer probáld ezt az egészet megbeszélni vele hátha tudtok még valami jót kihozni az egészböl, ha ugy látod hogy tényleg nem menne már , akkor pedig hiába a kötödés az csak kötédés lesz mond el neki hogy ez igy neked nem megy tovább nem vagy boldog és inkább kilépnél a kapcsolatbol, gondolom szeret és meg fogja érteni hogy neked miért nem jo talán változtatni is akar majd rajta nem lehet tudni ha nem akkor nehezen de tedd tul magad rajta aztán majd jön valaki más
2012. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt hasonló szitum, 3 éves kapcsolat. 1 éve ért véget. Mondhatni ugyan ez volt, féltünk szétszakítani a kötelékeket.

Hány évesek vagytok?

Nehéz volt túljutni rajta, mikor végül is megtettük. De nem bántuk meg, mert kimerült teljesen a kapcsolatunk. Csak a megszokás volt, mint valami unott házaspár akiknek kevés örömük van.

Nm biztatlak semmire, ezt neked kell érezned. Ha kérdésed van privátban szívesen válaszolok.

2012. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 éve vagyok együtt a barátnőmmel, és pár hónappal ezelőtt valami hasonló helyzetben voltam. Próbálj meg leülni vele egy este, és őszintén, tabuk nélkül megbeszélni vele a problémáidat, aztán ha tényleg szeret, akkor meg fogja érteni és biztosan találtok erre egy megoldást. Nekem szerencsém volt, mert ez bevált.


20/F

2012. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is megértem, állati nehéz kiszállni egy kapcsolatból, ha még szerelmes vagy, de muszáj, mert a végén elfajul a helyzet és nem tudtok békével elválni.

Mi odáig mentünk, hogy megcsalás lett a vége, és egy szó nélkül váltunk el 4 év után.


24/N

2012. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm volt hasonló helyzetben. Egy barátom elmondta a szituációt: Szerelmes a srácba csak el akarja hitetni magával hogy már nem. Veled nem ez a helyzet? Ők nem szakítottak és most is boldogok.
2012. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Röviden:nem a múltban élünk,hanem a jelenben.Rengeteg erő kell egy ilyen döntéshez,de még több kell ahhoz,hogy ne őrülj bele,hogy szenvedsz mellette.

6 éve élek párkapcsolatban,nem sok,de arra elég,hogy tudjam csak akkor működik,ha mindkét fél! odateszi magát.Ez a te kapcsolatodban nincs meg.Üres hitegetéssel nem mész semmire.Hozd meg a döntésedet minél előbb.Kívánok neked sok erőt hozzá!Aztán pedig csak is előre tekints!

2012. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hozzászólást, hihetetlen jól esik. Én 26 vagyok, ö 24. Kb. fél éve kezdödött az eltávolodás, jobban mondva ö távolodott el tölem, miközben én nagyon igyekeztem. Lehet túlságosan is, ami konfliktushoz vezetett, egyre többször veszekedtünk. Késöbb elfogadtam a helyzetet, próbáltam megértöbb lenni, reménykedve,hogy ez csak átmeneti. Azóta még rosszabb lett, most már én is távolodok töle, ö meg semmit nem tesz. Már nem akarom megérteni,semmit nem akarok, csak elengedni és túllépni az egészen. Két ember aki szereti egymást, hogy jut ide? Egy biztos. Nem akarok eljutni addig a pontig,hogy kicsináljuk egymást. De talán még egy utolsót beszélek vele erröl. Sokat segitettetek.
2012. máj. 24. 13:19
 9/9 anonim ***** válasza:
A túl sok kompromisszum a részedről, meg hogy tudod, hogy ez nem mehet így tovább, azt jelenti, hogy lépéseket kell tenned kifelé a kapcsolatból. Ha ő 'imád', ha nagyon jó hozzád, az csak azért van, mert feláldoztad magad, így ő igazából nem is biztos, hogy téged szeret. Gondolj bele: ha önmagadat adtad volna, ha őszinte lettél volna, ha úgy cselekedtél volna, hogy neked is jó legyen, akkor valószínűleg nem is szeretne, vagy nem akarna téged. Én is voltam hasonló helyzetben. Valaki miatt akaratom ellenére megváltoztam, szép lassan olyan lettem, amilyennek ő akart, vagy amilyennek ő tévesen tartott engem. Nem voltam boldog. Amikor ráeszméltem arra, hogy hátat fordítottam önmagamnak, és boldogtalan vagyok, leléptem. Nehéz volt, de csak azért, mert az emlékeinkbe kapaszkodtam és azt hittem, szeretjük egymást. De igazából csak az első közösen töltött napokat szerettük, nem egymást.
2012. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!