Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A melegek szoktak pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek szoktak pasikkal csak haverkodni?

Figyelt kérdés
Ugy ertem hogy szinte csak pasikkal beszélnek meg néha csajokkal nokkel. Hogy haverkodnak.

2015. ápr. 2. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátaim 90%-át fiúk teszik ki (haverok), mivel velük sokkal több közös témám van, mint egy nővel, ezért ez teljesen nyilvánvaló. Természetesen bele tudom élni magam az ő helyükbe, tehát csajokról is beszélünk gyakran. Azt azért ,hadd áruljam el, hogy mindenkinek vannak meleg haverjai, csak nem kötik mások orrára. Többségükről úgysem tudják megmondani, hogy homoszexuális.


20/F

2015. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es aki mindenkibe max. A havert latja? Pl. Gyerek. fiatal fiú lany. Pasik. Felnőtt nok nem igazan.
2015. ápr. 2. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenek gondolom aszexuálisok, bár annak is nagyon sok változata van. Én nem tudok egy hetero ismerősömre máshogy nézni, vagy esetleg fantáziálni róluk. Eszembe sem jutna, akármennyire is szeretem (barátilag), ha esetleg még jobban is nézne ki, akkor sem.
2015. ápr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak haverjaim vannak. Nem bírom a csajokat, nem szívesen barátkozok velük, engem nagyon idegesítenek :/
2015. ápr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sajnos nekem ez úgy működik, hogy heterókkal nem igazán megy a haverkodás, mert nem igazán van közös témánk, nőkkel még csak-csak elbeszélgetek, meleg férfiaktól pedig irtózom haverkodás terén mert mindegyik eddig meg akart dugni (ezt nem nagyképűségből mondom), szóval nem opció a haverkodás nekem
2015. ápr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen a melegek is szoktak más pasikkal haverkodni, vagy néha több lesz mint haverság

nekem volt egy barátom akit nagyon szerettem, ismerősön keresztül ő megismert egy meleg párt és csináltunk négyesbe programot ahol megismertünk egymást, majd mint utólag kiderült az én volt barátom és a másik párból az egyik srác elkezdtek találkozgatni, átvertek bennünket, és ők most együtt vannak

ez kb egy hónapja történt

2015. ápr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az aszexuálisok is tudnak szerelmesek lenni, csak nem akarnak szexuális kapcsolatot létesiteni, mert azt nem élvezik.

Egyébként igen, ahogy a heterók, igy a melegek se akarnak minden egyes a szexuális orientációjuknak megfelelő emberre rámászni. Persze, néha mindenki elképzeli, még a heterók is, hogy milyen lenne xy barátjával az együttlét, de ezek legfeljebb csak képzelgések, nem szexuális fantáziák.

2015. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!