Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kik után fordulnak meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik után fordulnak meg az utcán a férfiak?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy két rokon nő közül az egyik után megfordulnak és bámulják, a másikat meg a kutya sem nézi meg annak ellenére, hogy nagyon hasonlítanak egymásra arcra és alakra is.

Azt hozzátenném hogy aki után megfordulnak, sokkal többet foglalkozik magával, figyel az öltözködésére, sminkel stb, a másik nem foglalkozik extra dolgokkal, és a nagyobb figyelemmel kitüntetett nőnek az önbizalma is nagyobb és magabiztosabb.


Ilyen rengeteget számít a magabiztosság?

Vagy min múlik a dolog?



2015. ápr. 2. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
a magabiztosságon :)
2015. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyílván azt a csajt fogják megnézni, amelyiken egy szűkebb, csinosabb ruha van, mint azt akin mondjuk egy laza melegítő.:D
2015. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Én szürkeegérke után is fordultam már meg utcán, mrt olyan aranyos arca volt, az más kérdés, hogy ő le se sz.rt.
2015. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha visszaolvasod a kifejtésedet,akkor magad is meg tudod válaszolni a kérdést :)
2015. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
valóban, a feszes ruha teszi. Nekünk pasiknak nagyon sokat számit az öltözködésetek
2015. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyébként bevallom, én vagyok a "szürkeegér" és a nagynéném meg a népszerű nő.

Nem értem... annyira mondogatták nekünk mindig, hogy mennyire hasonlítunk, hogy ebben is egy kategóriába kellene esnünk, de nem, mert volt, hogy mentünk ketten, és őt megbámulták, enge meg észre se vesznek soha.


Annyi különbség van köztünk mondom, hogy ő szőkére festi a haját, sminkel, és öö ennyi:D Ja és alacsonyabb.


Talán neki jobb a kisugárzása, vagy mi a titka?

2015. ápr. 2. 23:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt tudtuk, hogy te vagy az egérke. :)

Kép rólatok?

2015. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!