Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért hiszitek azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért hiszitek azt, hogyha kocsiban ültök, akkor nem látjuk, hogy végigméritek a nőket az utcán?

Figyelt kérdés

Mindig, amikor az utcán sétálok, de leginkább amikor kocogok, látom, ahogy a férfi sofőrök szinte a szemüket düllesztve néznek engem, viszont aki mellett ül az asszony az feszülten figyeli az utat. Többeket is megkérdeztem és ők is észrevették, hogy az autóban ülő férfiak merészebben mérik végig az utcán járókelő nőket.

Miért gondoljátok, hogy kocsiban ülve nem látszik, hog stírölitek a nőket?:D Vagy tudjátok csak nem érdekel, hogy mit gondolnak mások?

Nem jösztök zavarba akkor se, ha visszanéz rátok a nő?


2015. ápr. 1. 22:48
1 2
 1/11 CptTomato ***** válasza:
Akkor se jövök zavarba ha 20 centire sétál szembe velem a nő és visszanéz miközben bámulok.... kit érdekel nem meg fektetni akarom csak megcsodálni.
2015. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Zavar téged, ha megnéznek ?
2015. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze, hogy zavar, vagyis inkább zavarba ejt.
2015. ápr. 1. 22:50
 4/11 anonim ***** válasza:
ja, nem véletlen bámulják meg, nyilván nagy mellű vagy, mély dekoltázs, kihivóan öltözködsz, megbámulnak ez van. ha ronda lennél akkor le se köpnének.
2015. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Örülj hogy megbamulnak :D
2015. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Idegesítő, mindig azt hiszem, hogy baj van velem és azért bámulnak.
2015. ápr. 1. 22:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hiszik, hogy nem látjuk őket, szimplán le tojják, hogy észre vetted-e, avagy sem.

De te is, miért nem az utat/járdát nézed, ahol futsz? Én nem szoktam, vagyis nagyon ritkán bámulok be a kocsikba. Hogy ki-mit néz, az az ő dolga. Azért van a szeme. Elolvadni meg nem fog tőle senki, ha megnézik.

Inkább örülj neki, hogy csinosnak tartanak.

2015. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért nézem öket,mert van fantáziám és nincs babám :))
2015. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem jösztök.
2015. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eddig nem hittem, hogy ez probléma lenne. Most hogy tudom, ugyanúgy megnézem a nőket.
2015. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!