Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért utasítanak vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért utasítanak vissza a csúnya lányok is? Nekik is jóképű fiú kell?

Figyelt kérdés
És most huszonévesekről van szó..nem tinikről.
2015. ápr. 3. 12:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"En sokszor erzem tolakodonak az atlagos pasikat is, akikkel talan el tudnek kepzelni valamit. De egyszeruen irrital, hogy a nyakamban lihegnek es folyamatosan udvarolni probalnak. Legy laza, humoros es ne bokolj tul sokat, meg kell tartani a tavolsagot kisse."


Persze ha egy sármőr lihegne az egyből vonzó lenne a számodra ugye?


Egyébként a csúnya fiúktól amúgyse nagyon fogadják a bókokat a lányok. Egyszerűen nem tartják őket férfiaknak.

2015. ápr. 3. 12:58
 12/20 A kérdező kommentje:

Amúgy az a döbbenetes hogy régebben(tinikoromban) azt hittem hogy oké, ebben a korban a kinézet számít, majd később nekem is terem babér, mikor már a jellemem is érdekli a nőket majd..


Aztán jött a kijózanodás..a huszonéves nőket is ugyanúgy a jóképű férfiak érdeklik leginkább csak...


Idősebbek! 30 körül is ugyanígy lesz ez?

2015. ápr. 3. 13:00
 13/20 fleety ***** válasza:
0%
Kapj elő pár Deák Ferit :)
2015. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én úgy tapasztaltam hogy huszonévesen már belép a pénz faktor is. Tehát ha csúnya vagy és van pénzed akkor azért felkelted a nők érdeklődését. Ha pedig pénzes is vagy meg jóképű is akkor ők fognak megkeresni.
2015. ápr. 3. 13:05
 15/20 anonim ***** válasza:
53%

A pénz kb 9. osztálytól belép.

Általánosban még leszarják ha ifosod van, de 9.-től már sokat nyom hogy egy szett ami rajtad van 500.000 Ft-t.

2015. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem igaz szerintem...tinik még nem tudják értékelni igazán a pénz szerepét meg jelentőségét..


Huszonévesen realizálja a legtöbb nő hogy bizony ha nem akarja felemelni mindennap a kis fenekét hogy pl elmenjen dolgozni akkor bizony pénzes kan kell neki.

2015. ápr. 3. 13:09
 17/20 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon jóképű pasit is éreztem tolakodónak, mert vájkálni próbált a lelkemben, folyamatosan írogatott, szinte fojtogatott a nyomulása.
2015. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Á a tinik nem tudják realizálni, de ha egy kis nyomi gyerek 30.000 forintos sapkában, 50.000 forintos cipőben ifossal meg egy márkás autóval odagurul azért ők se ellenkeznek nagyon.
2015. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
96%
Az biztos, hogy a kutyának nem kell olyan férfi, aki őt rondának tartja.
2015. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
96%

Akkor fordítsuk le:

"miért nem hagyják magukat megdugni azok a csajok, akiket ugyan csúnyának tartok, de ha jobb nem akad, hát csak jó megteszik, hiszen luk van rajtuk"


Szerinted? :D

2015. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!