Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy fiú MANGALICÁNA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú MANGALICÁNAK hívna titeket, akkor annyira kinyílna a zsebetekben a bicska, hogy nagyon meg is pofoznátok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én fiú vagyok, de egyszer egy srác lemangalicázott egy csajt, aki tetszett nekem. Két foga bánta...
2015. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Mért a rōfinek jobban ōrűlnél?:-)
2015. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Tökön is rúgnám.
2015. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Amint kiejti a száján rögtön
2015. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem hinném, hogy az 50 kilómat lemangalicázná bárki is. :D De ha mégis, annak csak örülnék, még mindig jobb, mint amikor azzal csesztetnek, hogy milyen vékony vagyok...
2015. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te akarsz valakit mangalicának hívni? Milyen viszonyban vagy vele? Ha baráti csipkelődésnek szánod, talán nem sértődik meg, vagy legalábbis nem mutatja. De szerintem még úgy is bunkóság, épp elég hülye elvárással kell megküzdeniük a nőknek a külsejükkel kapcsolatban.

Ha meg valami bajod van vele és szándékosan meg akarod sérteni, ne ezt vágd a fejéhez, mert szánalmasan primitív beszólás.

2015. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Kinyílik a zsebemben a szemüvegtok, mert nyilván hiányzik neki egy szemüveg.
2015. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!