Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rendezett féltékenységi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rendezett féltékenységi jelenetet, ha van barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik nekem, de van barátnője. Ennek ellenére elég sok félreérthetetlen utalást tett felém, viszont ezekből soha nem lett persze semmi, egy kósza csók volt köztünk. Tegnap együtt buliztunk (vagyis az ő meg az én társaságom is) és csókolóztam egy fiúval,aki az ő "társaságába tartozik". (Amúgy semmi komoly szándékból, csak testiség volt) erre ő tökre kiakadt, poharakat törögetett, kikelt magából, neki akart menni a srácnak meg hasonlók.

Én nagyon nem értettem ezt a helyzetet, neki barátnője van, lassan 8 hónapja. Le akartam nyugtatni, de nem tudtam hogy csináljam, szóval inkább hagytam.

Szerintetek miért csinálta?

17 vagyok, a srác 23.


2015. ápr. 3. 17:41
 1/4 anonim válasza:

Ne haragudj a csúnya fogalmazásért de a valóság sem szebb. Legyünk reálisak.

Number1: A fiút nem teszi boldoggá a barátnője de sajnálatból vagy érdekből vele van. Midnen esetre ahogy állítottad úgy látszik, hogy veled jobban el lenne mint vele.. különben nem csókolt volna meg.

Number2: A fiuk van, hogy k nélkül kavargatnak a barátnőik mellett. Igen ez csúnya dolog de hát nem lehet mindenki rendes és tisztelet tudó. Ezáltal ha 8 hónapos kapcsolatában ily módon kacérkodik mi a biztosítékod, hogy veled nem szórakozik.

2015. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha van még kérdésed írj üzenetet. :)
2015. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És még egy: tudja, hogy tetszik neked, ez egyfajta jó érzéssel tölti el, valamilyen szintű hatalma van feletted. Na most, hogy jött a másik srác, a büszkeségén csorba esett, hiúságát piszkálta a dolog.
2015. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor voltak ilyen éretlen vágyaim, hogy viszonzatlanul imádjon valaki, akivel nem akarok együtt lenni, de legalább nem dicsekedtem ezzel, tisztában voltam vele, hogy nekem ez nem jár, ha semmit sem adok cserébe.
2015. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!