Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na szoval. Van mar egy baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szoval. Van mar egy baratom lassan 2eve. Es most derult ki h valamilyen foram rokonom. :/ :o milyen formaban vagyunk rokonok?

Figyelt kérdés
Anyukamnak a mamajanak,a baratom papoja edes testvere,igy a baratom apjanak anyukam mamaja nagynenje!!Akkor a baratommal milyen formaban,hogyan vagyunk rokonok??Kozeli vagy tavoli??Szabad igy egyutt lenni??

2015. ápr. 3. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért elég távoli!:)
2015. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez inkább távoli.

engem nem érdekelne :P

2015. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóval azonos ükszüleitek vannak, harmad-unokatestvérek vagytok, de nem ugyanaz a generáció.

Távoli rokonok, no problem.

2015. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Halistennek:)engem se izgat mert biztos nem hagynam ott ezert mar 2eve egyutt vagyunk tok mind1 :DD csak azert megkerdeztem:))
2015. ápr. 3. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
távoli. de szerintem ne foglalkozzatok vele.
2015. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3.as valaszolo es hogy lehetnek azonos uk szuleink?!Ennek leirnad a menetet?? :) koszonom
2015. ápr. 3. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!