Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb srácok, mit esztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb srácok, mit esztek a kislányokon?

Figyelt kérdés
A huszadik kérdést látom, hogy 29 éves férfi 16 éves lánnyal van és nem értem, miért... nem a fiatal lányokat akarom pocskondiázni, egyszerűen nem értem, hogy egy huszonéves felnőttnek miért egy éretlen, megbízhatatlan kiskorú kell, miért nem egy korban hozzáillő, értelmes nő, abból is van épp elég, akinek hiányzik egy pár és nem talál.
2015. ápr. 3. 18:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
pénz miatt is lehet
2015. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
konnyebb bwcsapni oket
2015. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Egyrészt az válasz volt, nem kérdés, másrészt én személy szerint semmit. 23 évesen sokkal jobban tetszenek a velem egykorú nők, akiket már komolyan lehet venni. Az már más kérdés, hogy nem találok olyat, akit én tudnék érdekelni.
2015. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem...hogy lenne egy tininek valamennyi zsebpénzen kívül bármije?
2015. ápr. 3. 18:11
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem azt, hogy naivak es igy konnyen ki tudjak hasznalni oket. Ellenben egy 25-30-as not mar nem is mernek leszolitani, nem, hogy kihasznalni.
2015. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Könnyen manipulálhatók.
2015. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát, ha tényleg a kihasználhatóság miatt, akkor ez meg elég gerinctelen dolog.
2015. ápr. 3. 18:13
 8/23 anonim válasza:

Ez nagyon egyszerű. Tizenévesként nagyon sikertelen voltam a csajoknál. És általában a jóval idősebb fiúkra buknak.


Most viszont hogy már 20 felett vagyok, sokkal férfiasabb vagyok, és van munkám, és önállósodtam. Így már sokkal nagyobb esélyem van a csajoknál. És végre össze tudok jönni 16-18 éves lányokkal, ami annak idején nem sikerült, mert most én vagyok az idősebb, és jóképűbb férfi, akiért oda vannak :)

2015. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Aha! Értem a gondodat! Járnál egy 53 éves férfival?

A frázisokat meg hagyjátok pénzről naivságról légyszives!

2015. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Most mondjam azt, hogy azt sikerül csak összeszedniük?
2015. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!