Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb pasik! Hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik! Hogyan lehet nektek imponálni? Vagy tudatni, hogy bejöttök? 21/L

Figyelt kérdés

Konkrétan csak latasbol ismerjük egymást es köszönő viszonyban vagyunk.

Viszont szombaton biztos talalkozunk személyesen (nem randi vagy ilyesmi....)

Mindkét fél részéről van érdeklődés a másik iránt, szóval nem csak úgy kérdezem, hogy csak nekem tetszik.

A válaszokat előre is köszönöm, trollkodók kerüljenek, hasznos tanácsok érdekelnek!



2015. márc. 15. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyire idősebb a pasi?

Egy pld 40 körüli már világosan ért egyértelmű célzásokból is, de nem kell nála túlságosan kerülgetni a kását, mert nem tacskó már, hogy zavarba jöjjön, sem pedig hogy egy esetleges nemleges választ bunkó elutasító módon adjon.


Azt sem tudom, milyen a magánélete. De ha te sem, akkor például nyithatsz azzal, hogy rákérdezel, hogy nős-e, és ha igen, akkor pld felsóhajthatsz, hogy "ó de szerencsés a felesége." :D Ha nem, akkor meg "rácsodálkozhatsz" hogy hát "hogyhogy nem kapkodták még el" :)


A férfiak nincsenek hozzászokva, hogy a lányok túl egyértelmű érdeklődést tanúsítsanak irántuk, hanem mindi nekik kell kezdeményezniük, úgyhogy egy pici bók nekik olyan mint egy falat kenyér.. teljesen el tudnak tőle olvadni, főleg ha egy csinos fiatal lánytól hallják. :)

2015. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod :)

egyébként pontosan nem tudom mennyi, max 35

és igen kicsit homályos hogy van e valakije - fura lenne mert konkrétan kérdezte ismerősetol ki vagyok, meg amikor találkozunk folyton bámul....

de jo ötlet, használni fogom! :)

2015. márc. 15. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

...és akár igen akár nem a válasz, "véletlenül" fusson ki a szádon egy olyasmi, hogy:

"hát pedig én szívesen lennék....."


Itt harapd el a mondat végét, mint aki zavarba jött a saját merészségétől. Elpirulni SZABAD. (Úgyis fogsz.) :P



(szivesen) :)

2015. márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 37 vagyok, és bár van párom, ha nem lenne, egy veled egykorú is el tudna csábítani. Ebben a korban a normális pasik már határozott, legtöbb dologról van elképzelése, jövőképe. Hasonló gondolkodású lányoknak van előnye. Ha bőven van közös téma, mindenre kiterjedően, ha van pontos elképzelésed hogy mit szeretnél az életben, az felkelti a hozzám hasonlók érdeklődését. Nem kell komolynak lenned, de nem lehetsz vihogó buta liba.
2015. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Szerencsére (amit eddig tudok róla) van közös témánk sőt érdeklődési kör - hobby :)

2015. márc. 17. 13:39
 6/8 anonim válasza:
Mosolyogj rá sokat, ne Justin Bieber legyen a téma... :)egy véletlen érintés nagyon szexi, idősebb férfiaknak egy húszas nőci már álomkép :)
2015. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Justin Bieber, nee már :DD sose vettem a számra a nevét xD

egyébként Köszönöm a választ:)

2015. márc. 17. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ő is érdeklődik Irántad, akkor jelzéseket is ad Feléd (én biztosan ezt tenném), figyelj a jelzéseire, és válaszolj rájuk! Szerintem ne akarj megfelelni, mert az ő érdeklődésébe bele van kódolva a kezdeti bizalom, elfogadás is. Én biztosan így éreznék, mert így éreztem akkor is, amikor megtaláltam életem párját! :) Neki nem volt szüksége arra, hogy "valamit felmutasson", én annak örültem, hogy önmaga tudott lenni! Komoly is, kislányos is, ahogy éppen jött! Szerintem bízz az ösztöneidben, a megérzéseidben, bízz magadban! Drukkolok Neked! :) 40/F
2015. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!