Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavarja a fiúkat az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarja a fiúkat az, ha egy lány nemi szerve szőrös?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 18:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
nem a nemiszerv a lenyeg hanem a szemelyiseged. A szemelyiseged az ami vonza azt a ferfit aki szeretni akar teged, a puncid azokat vonza akik csak meg akarnak meritkezni benne. 31, F
2015. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

De, legyen csak dzsungel. Legyen csak szőrös, amennyire csak lehet, ha így érzi jól magát a lány.


Az a lényeg, hogy a tulajdonosa jól érezze magát a bőrében. Nem mások ízlésének kell eleget tenni és lesni, kinek mi tetszik - a tested, te rendelkezel felette, te döntöd el, neked mi és hogyan jó.

Akit ez zavar, nincs benőve a feje lágya. Mindenki törődjön a saját dolgával és ne bántson, utasítson, manipuláljon másokat azért, mert az nem az ő ízlése szerint néz ki.

2015. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%
Az a jó,legalább nem csattog .
2015. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
jó az
2015. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én nőként nyilatkozom. A barátom nem szereti, ha teljesen csupasz, de azt sem, ha dzsungelméretűre nő, úgyhogy én a szemérem részen fazonírozni szoktam :D

20L

2015. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem is az, pasimat nem zavarja. 17/L
2015. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szőrös és a barátom kifejezett kérésére hagytam meg így.
2015. ápr. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Vannak akiket zavar, vannak akiket nem. Ha nincs partnered, felesleges szőrteleníteni. Ha van partnered, érdemes megdumálni ezt vele. Nem szégyen. Ami viszont a legfontosabb; a Te testedről van szó. A fanszőrzet (különösképp nőknél) védelmi szerepet lát el. Szőrtelenítéssel nemcsak bőrirritációval, számos fertőzéssel is számolnod kell. Bővebben nézz utána. Arról, hogy mennyire nőies az, ami a kisgyerekkor sajátja, most ne nyissunk vitát. A megfelelő higéniai feltételeket nem a szőrtelenítés, hanem a renszeres tisztálkodás biztosítja. Ami pedig az orált illeti, azt előbb "találták fel", mint a szőrtelenítést - ha érted, mire célzok. Visszakanyarodva a kérdésedre; akiket a legjobban zavarja, azok általában még sosem "próbálták". A Te tested. Te fogsz dönteni. Csak okosan! :)
2015. ápr. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én szőrösen szeretem, a barátnőmnek is az. :)
2015. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy tévhit, hogy a fiúknak csak a csupasz jön be. Általában a nők ennyire kritikusak magukkal, hogy biztos-ami-biztos alapon az egészet szőrtelenítik. Egyébként én is ilyen vagyok...

Egyik barátom se noszogatott még, hogy mikor szőrtelenítek már (szerencsére). Azt vettem észre, ez sokkal inkább a lányoknál központi téma, mint a fiúknál. Egy a lényeg: nagyon szőrös ne legyen, mert általában az zavarja őket.

25L

2015. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!