Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavarja a fiúkat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarja a fiúkat ha egy lány minden hétvégén bulizik? (18 éves korosztály körül)

Figyelt kérdés

minden hétvégén elmegyek bulizni pénteken is szombaton is és olyankor a barátaimmal néha eléggé szétcsapjuk magunkat vagyis sokat iszunk :D ez mennyire zavar titeket?

csak azért kérdezem mert volt egy srác aki tetszett mondjuk ő nem ilyen bulis és visszahallottam hogy őt ez zavarja de nem tudom miért.

18/L egyébként


2014. aug. 28. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem zavarna.


18f

2014. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Mert az életben egyszer meg kell komolyodni... nála már ez valószínűleg eljött.

Nekem se jelent már semmit régóta az hogy kimegyünk a haverokkal iszunk meg diszkó... semmi élvezet nincs benne. Helyette viszont van rengeteg más amiket valószínűleg még te nem tudsz értékelni...

2014. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna de lehet hogy nem is tudnálak komolyan venni.
2014. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy vagy mennék veled, amit nem, mert nem szeretem ezeket a helyeket vagy attól féltenélek hogy egyszer a sebváltójára húz valami kiéhezett kis csicska aki előtte neadjisten bepiáltatott vagy valami csillivili sz@rt szórt a piádba amit nem vettél észre, mert már akkor is be voltál állva.

Egyébként meg az, hogy egy nőstényben az vonz, ha nőies. Szétcsapni magad sehogy sem nem nőies. Inni meg mértékkel kell, mert a józan ítélőképesség is elvárás egy lánnyal szemben kortól függetlenül. Btw. ne haragudj, nem ismerlek, szóval nem konkrétan rád vonatkoztatva, de számomra az aki péntek-szombat bulizik rendszeresen és mindig iszik az egy rossz benyomásnyira van tőle, hogy partyribinek tituláljam.

2014. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, sőt még örülnék is neki hogy nem otthonülős. Persze részegen se csaljon meg :)
2014. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
áh nem nem vagyok olyan kefélős lány meg azért ha be is rugok nem fogadok el piát senkitől meg nem is hagyom ott az enyémet sehol nehogy beletegyenek valamit
2014. aug. 28. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, ez inkább a külsőn és a minden hétvégén berúgáson múlik nálam, de tényleg nem rád gondoltam, mondtam, hogy ehhez még más is kell, sajnálom ha valamiért magadra vetted (:
2014. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

engem is zavarna.. Kicsinyes, naiv, buta dolognak tartom, ha egy lány csak így tudja jól érezni magát. Nem mondom, szeretem a rosszlányokat (tetkók, piercingek, drog simán!), de az a csaj, aki azt hiszi, hogy attől lesz "jó csaj", hogy minden hétvégén leisszamagát, és röhögcsél a bnőivel, mint a többi birka.. na az ilyen csajt én egyáltalán nem tudom megbecsülni.. :/


az ilyenek csak arra jók... és nálam egyáltalán nem kerülnek a >>barátnő!<< - kategóriába. :)

2014. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!