Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza lehet haveromnak? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet haveromnak? A fiuknal ez tenyleg igy mukodik?

Figyelt kérdés
Az a lenyeg, hogy lefekudtem egy sraccal, akivel kolcsonosen vonzodtunk/vonzodunk egymashoz. Aztan a srac nem keresett, mint megtudtam azert, mert nem akar kapcsolatot. Aztan mondtam neki, hogy nekem nem kell kapcsolat, csak siman legyunk egyutt. Erre kozolte hogy nincs ideje. Haverom erre azt mondta, hogy ez azert van, mert miutan (ezt ugy altalanossagban mondta a fiukrol) lefekudtek egy lannyal, mar nem kivanjak annyira, mar nincs benne akkora kihivas. Ez tenyleg igy van a fiuknal?

2015. ápr. 3. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van akinél így van.
2015. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
előfordul van ilyen ember de megnézem később ezzel az adottságával mihez kezd :)
2015. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ha könnyen megkapják a szexet, küzdés nélkül, akkor utána már nyilván nem fogod őket annyira érdekelni, mivel nem tudsz újat mutatni.(:
2015. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Partnerfüggő ez is. Én több alkalommal voltam már úgy számomra vonzó dekoratív lányokkal hogy csak összejártunk, mert én is nyitott voltam erre és ő is. Mindkettőnknek megfelelt és diszkréten kezeltük. És őszinte voltam végig a nővel!!! Azaz nem hitegettem se szerelemmel se mással, mondtam hogy ebből párkapcsolat nem lesz, lefektettük a szabályokat és ment a dolog. Plusz ő is találkozhatott más srácokkal én is más csajokkal és nem volt féltékenykedés. Heti 6x minden este átjártam hozzá szeretkezni és ez ment kb 3 hónapon át nyáron, kb 70-80x voltunk együtt asszem

remélem kielégítő volt a válaszom :D

2015. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolom könnyen kapható voltál. Nekünk (legalábbis nekem) ez nem szimpatikus. Mégis minek kellenél már neki? Megdugott, mert te belementél, azt cső.
2015. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam nem így van! Akkor én most kevesebb vagyok másnál? F.
2015. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem teljesen ez volt a kerdes, de oke, megertettem, nalatok mukodott a szexkapcsolat. En csak azt nem ertem, hogy o ezt miert nem akarja...
2015. ápr. 3. 23:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Az alapvicc jut eszembe, a baromfiudvarban a kakas kergeti a tyúkot. Hova futsz, úgyis elkaplak - mondja. Mire a tyúk: tudom, csak futok egy kört, nehogy qrvának nézzenek.

Ennyit a "nehezen megkapható" nőkről.

2015. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De mi az hogy egy lány tud újat mutatni ahhoz hogy a pasi többször lefeküdjön vele? Annyira nem értem.


Velem is történt már, hogy minden működött volna, csak szex és más semmi, jó kémia volt, erre egy alkalom után azt mondta szia. Mondom mi van?

2015. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

*nem tud újat mutatni


előző

2015. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!