Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmem mástól vár gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Madara89 kérdése:

A szerelmem mástól vár gyereket mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nő akit az életemnél is jobban szeretek hónapokig jártunk mire bevolotta hogy ő is.Mindent megtettem érte bármire képes lennék érte.De viszament a régi barátjához és teherbe esett.Ha elvesztem azt nem élem túl mi tévő legyek ? nem akarok igy élni.Nem akarom elveszteni.Nem tudok kivel beszélni egyszál magm vagyok.
2015. ápr. 4. 02:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
O most egyutt van azzal akitol terhes lett??
2015. ápr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 12? Nőj fel, viselkedj férfiként. Nem csodálom, hogy egy ilyen rinyagéptől elmenekült.
2015. ápr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 szántóvető ***** válasza:
semmit nem tehetsz már.lépj tovább és szedd össze magad.
2015. ápr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon szerethetett, ha simán lelépett s fel is csináltatta magát. ^^'

És még ezek után is képes vagy azt mondani, hogy szerelmed?..

Szedd össze magad, mert ezzel csak magad alázod, egy ilyen nem érdemel semmit sem, ha fontos lettél volna neki, akkor még együtt lennétek.

2015. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam elfogadni ami megtörtént de nem tudom,én mindent megtettem érte mindent megadtam neki amire vágyott. ott voltam melette amikor szüksége volt rám.Mindig a kedvébe jártam azt szerettem volna ha semmibe nem szenved hiányt.Én csak cserébe azt kértem hogy szeressen engem semmi más nem érdekelt csak ezt az egy dolgot szerettem volna tőle.Hogy annyira szeressen engem mint amennyire én őt.26 vagyok és olyan érzésem van soha többet nem fogok még egy olyan nőt találni aki megközelitené őt soha többet nem lesz lehetőségem még egy ilyen nőt találnom őt.
2015. ápr. 5. 01:54
 6/15 Szergej55 ***** válasza:
Pedig ilyen nő mellől jobb lesz tiplizni, sajnálom. De most komolyan, mással megb...atta magát, ilyenkor mégis mit lehetne csinálni?
2015. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs ló jó a szamar gondolhatja ezt az a kedves no szemely.... Ha o is szeretne ezt soha nem tette vna meg veled!
2015. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ember, térj már észhez! Azt akartad, hogy szeressen? Nyisd ki a szemed, vedd már észre, hogy csak kihasznált! Nem voltál elég neki, most talált egy másikat, akiből több hasznot lát, hát gyorsan lepetézik neki, hogy ne tudjon meglépni, mikor rájön, hogy csak eszköz.


Örülj, hogy megszabadultál tőle.

2015. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon xar érzés hogy tudott ennyire átba.szni engem.

Én komolyan megadtam neki mindent amire vágyott kinyitotta a száját 50000 ft napszemüveg 100000 ft karóra.Mindene megvolt.Én kint gürizek külföldön küldöm neki az ajándékokat elfogadja majd mással baszik.Ne tudja meg senki milyen rossz érzés ez nem kivánom senkinek.Most komolyan a mai nők azt szeretik ha nem törődnek velük mert én mondom minnél többet adtam annál jobban átbas.zta fejem.

2015. ápr. 5. 18:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Mas majd hidd el ertekelni fog es a kedvesseged is!!
2015. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!