Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetnek komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetnek komolyabb szándékai, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Ifi táborban vagyok, illetve én a "kicsik" közé tartozom, velünk vannak ifisek, 3-3 fiú lány. :) Mindenki tök kedves, meg minden, de van az egyik srác. Jól néz ki, helyes meg minden de nem fogott meg elsőre. Meg amúgy is, az egyik ifis csajjal jár. És hát láthatóan együtt vannak, úgyértem sokat ölelkeznek meg csókolóznak, ilyenek... De furcsán viselkedik a srác, komolyan. Nagyon kedves, közvetlen velem, már első nap is órákat beszélgettünk (még csak három napja vagyunk itt) Igazából az összes srác nagyon kedves velem (nem tudom, mi ennek az oka, azzal azért tisztába vagyok, hogy nem vagyok egy csúnya teremtés, de na :) ), viszont Ő különösen.

Ugye szobákra vagyunk osztva és minden szobának van egy ifis "felelőse". A mienknek nem Ő, de tegnap éjjel bejött "jóéjt-puszit" adni. De csak nekem. Pedig van rajtam kívül ott még két lány.... Ma reggel készülődtem (egyedül, a szobatársaim már kész voltak), amikor bejött, tök nyugalommal leült az ágyamra és dumáltunk, amig készülődtem, úgy mint két haver, pedig csak 3 napja ismerjük egymást. Aztán amikor kimentünk, később a fülem hallatára kérdezte meg tőle a barátnője, hogy hol volt abban a 15 percben. A srác meg a szemébe hazudta, hogy "telefonált..."

Nem tudom, most mi van, jólesik, hogy így viselkedik, nem csak azért mert helyes, hanem mert szeretem ha kedvesek velem, de ott van a barátnője....és hiába nincs köztünk semmi, de akkor is zavar...

Szerintetek miért viselkedik így? És miért csak velem?

Bocsi hogy regény lett..

17 vagyok, a srác 23.


2015. ápr. 4. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Laza a gyerek hogy a barátnője mellett meg meri csinálni :) Ne foglalkozz vele,mert ott a nője.
2015. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak veled - aki így hazudik, az nem hiszem, hogy "csak veled" teszi ezt meg. Jó kis friss hús vagy neki. Eresztené a pitonlevét beléd.
2015. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A csak velem-et úgy értettem, hogy itt a társaságból egyik lánnyal sem csinálja ezt, csak velem.
2015. ápr. 4. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hogy csak veled,de látod milyen a muki,nem tartja tiszteletben hogy van barátnője :s Meg gondolom az se hiányzik neked hogy a csaj megtépázzon :D
2015. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!