Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan érdeklem, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan érdeklem, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, aki 2 evvel idosebb nalam, eleg sok baratnoje volt mar. Talalkoztunk egy buliban, odajott, tancoltunk, majd csokoloztunk. Par nap mulva talalkozot beszeltunk meg, es tobb mint negy oran at beszelgettunk. Viszont azota is mosolyog ram, nez, de altalaban sosem beszelgetunk. Nekem o volt az elso a csokban, es mondtam is neki, es a valasz pedig az volt, hogy eddig is egy kis szentnek gondolt. Mit tegyek, hogy legyen koztunk tobb is? 16l
2015. márc. 3. 20:04
 1/3 C0r3 ***** válasza:
Ásd el magad!
2015. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keresd a társaságát próbálj meg vele minél többet beszélni.(tehát többször találkozni).


Amúgy, ha már eddig eljutottál, szerintem nincs nagy szükséged a tanácsokra, tedd úgy ahogy eddig légy önmagad, és meglátod több lesz köztetetk, mint most!

2015. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is közeledj hozzá!
2015. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!