Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy pasi... Néha nagyon kedves, viccelődik, hazavisz és mosolyog rám.

Aztán másnap meg kerül. Nem értem miért csinálja?! Egyszerűen nem értem. Mindig amikor már veszek egy kis bátorságot, hogy megkérdezzem néha mi baja van velem... akkor persze kedveskedik, ezzel kifogva a szelet a vitorlámból.

Gondoltam arra, hogy azért csinálja, hogy nehogy azt higgyem, hogy tetszek neki, vagy ilyenek, mert igazából rondának talál. Vagy arra, hogy ronda vagyok és azért nem barátkozik velem... vagy a nőkkel ilyen, de más nőkkel meg folyton kedves, meg viccelődik velük.

Van olyan nap, amikor ha rám néz... mintha tetszenék neki, egyáltalán ezt egy ember megérzi?

Elnézést, ha zavaros lett!

Huszonévesek vagyunk, ha érdekel valakit. :)


2015. ápr. 4. 14:18
 1/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem tetszel neki,csak nem tudja h mit csinaljon es zavarosan viselkedik e miatt.
2015. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Koszonom az egyetlen valaszt! :)

Ha tetszek neki, akkor megis miert viselkedik neha olyan hidegen? Meg ha tetetszenek neki, akkor neha tobbet erdeklodhetne felolem, nem?

Bocsi az ekezet hianyaert!

2015. ápr. 6. 07:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd,az lehet,hogy alapból barátságos természetű,vagy hogy szimpatikus vagy neki,kedvel,viszont nem akar tőled semmit.Aki nőként tekint rád,az úgyis lépni fog.Talán számára nem vagy több egy kedves lánynál.
2015. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges. :)
2015. ápr. 12. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!