Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez velem is megtörténhet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez velem is megtörténhet az életem során? és lesz olyan lány vajon az életben, akire mindig gondolni fogok?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok. Egy fiú. Sok olyat olvasok,akinek nincsen barátnője, vagy felesége. Vajon velem is meg fog ez történni? Vagy egyáltalán lesz olyan lány, akire minden másodpercben gondolok? tudom, hogy elöttem az élet, de akkor is. Segítsetek.

2015. ápr. 3. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis honnan a francból tudjuk? Nem vagyok Yoda mester, nem érzem a jövőt.
2015. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,lesz .De addig is sok csalódás,keserűséég lép utadban! Ne add fel!
2015. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne akarj gondolni egy lányra gondolni mindíg mert az őrületbe visz hidd el tapasztalat!

Csak húzd a strigulákat és ne érezz semmit mert abból csak probléma van, és szenvedés.

2015. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Feladni nem fogom, kösz azért a bíztatást. Amúgy miért is lesz rossz, ha lányra gondolok? Ez neked szól 3-as. :D
2015. ápr. 3. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!