Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak tetszik egy pasi, akinek viszont ő nem kell, akkor a pasi részéről elfogadott leépitési stratégiának számit az, hogy nem is köszön a lánynak (pedig ismerik egymást), vagy ez már mindenképpen bunkóság?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez igen modortalan viselkedés, mondja el neki érthetően inkább, hogy nem lesz köztük semmi, de attól köszönni még lehet...
2015. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem koszon az oriasi parasztsag.
2015. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is :( Oké, néhányszor én is mérgemben viselkedtem vele ostobn és hisztisen, de szerintem akkor is tulzás, hogy nem köszön egyáltalán :( mert akkor is ő a férfi, és egyébként is, az illemszabály szerint is a férfi köszön a nőnek...szoval nem ért, miért ilyen bunkó velem :(
2015. ápr. 4. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van...tetszik a pasi, hülyén hoztam a tuttára, meg nem is tőlem tudta meg. Neki nem kellek, de ettől ő még rendes velem, meg segít bár már csak ha megkérem, azelőtt magától jött. Ő köszön, tény h nem mindig előre, de én is bunkó voltam vele mert mindig lefagytam a közelébe igy érthető h rühell ilyen szinten, de mit tegyek ha nekem ő egy két lábon járó csoda :D nem vagy egyedül ilyen szituba, de nekem a koromnál fogva sem szabadott vna igy viselkednem...mindenképp próbálok ugyan olyan lenni vele mint mással, neked is ezt tanácsolom.

24/L

2015. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!