Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit válaszak? Az egyik rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válaszak? Az egyik rendes foglalkozik velem. Meg akart csókolni de nem hagytam ennek ellenére nem sértődött meg. A másik viszonylag bunkó már jártam vele egyszer de szakitott velem mert állítólag próbára akart tenni. (Vagy csak féltékeny? )

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül se az elsőt, még a végén egy szerető párod lenne, kövesd csak a legtöbb lány példáját, válaszd a bunkó $eggfejet, aztán ha dobott majd gyere ide hisztizni, hogy milyen gonosz az összes férfi.
2015. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát a másik szerintem nem normális. Miért kell próbára tenni?! De főleg miért kell (ha "megbukik") szakitaní vele?

Szerintem az elsőt válaszd. Egy normális még is csak jobb mint egy b*nkó.

2015. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

válaszd a másodikat,jól kikormolja a kakilód,majd otthagy.

A rendes fiúnak meg összetöröd a szívét

2015. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát mind a kettő cuki de nem tudok választani
2015. márc. 21. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:
AZ elsot, a rendeset valasz! Tedd meg ertem! :) Nem volt meg kapcsolatom bunko sraccal, nem azert, csal most beleszerettem egy fiuba aki nem foglalalkozik velem, mondtak egy paran milyen bunko azok alapjan amit elmondtam, egy baratno aki mondta meg ismeri is, es mielott ezt mondta volna azelott korabban meg mondta, hogy joban van vele, de utana meg mondta, hogy milyen bunko velem meg, hogy mar o reg elhajtotta volna, mondjuk en futottam utana de akkor is.
2015. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet egyiket se kellene..Ha az első annyira tetszene neked,oda lennél érte stb akkor nem lenne a 2. opció.


Viszont ha mindenképpen választani kell akkor az első.

Bár szerintem inkább csak ismerkedjetek..Aztán vagy alakul valami,vagy nem :)

2015. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ez a Violetta-effektus, emberek!
2015. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Elsőt, hát oersze, hogy azt!
2015. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az elsőt választottam
2015. márc. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!