Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A napokban vettem egy elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A napokban vettem egy elég komoly fényképezőgépet, eddig is sokat fotóztam, de most embereken szeretném tesztelni magam. Lányok, kinek lenne kedve pár fotóhoz? 21F

Figyelt kérdés
Természetesen előzetes megbeszéléssel és beszélgetéssel. Budapesten olyan helyekre gondoltam, mint a Citadella, Margit-sziget, Városliget, de ha van ötletetek és elképzelésetek, írjátok meg! :)
2015. ápr. 4. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Aktképek is beleférnek? Szeretném meglepni a barátomat, csak hát... 15 éves vagyok.
2015. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!