Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "munkás"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "munkás" férfiakról? Összejönnétek komoly kapcsolat céljából egy melóssal?

Figyelt kérdés
Nem az alja, igénytelen munkásokra gondolok, hanem a szakmunkásokra, targoncásokra, sofőrökre és egyéb gépkezelőkre, akik meglehetősen koszos munkát végeznek, de a munkájukon kívül nagyon is igényesek magukra.
2015. márc. 28. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem az alja, igénytelen munkásokra gondolok*

Anyatokat mar...

2015. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 CptTomato ***** válasza:
68%

Nem hiszem, igazából ők sokkal egyszerűbb emberek mint én, és nem hiszem hogy jól kijönnénk... és több mint valószínű hogy az ágyban is mások az igényeink.

Szóval a munkás férfiak nekem nem pálya.


F/27(aki nem értené ez szarkazmus, heteró vagyok...olyan kár hogy meg kell magyarázni)

2015. márc. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Van párom, így elméletben válaszolok csak (szóval, hogy mit tennék, ha egyedülálló lennék). :)


Összejönnék simán, ha művelt és intelligens. Nem a végzettség a lényeg, hanem a valódi műveltség és értelem.

2015. márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#2-es, ha bénán csinálod, már bocsi, akkor persze, hogy meg kell magyarázni. :D
2015. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

semmi bajom a munkásokkal, de nem

biztos vagyok benne, hogy nem is működne, mert nagyon eltérne az értékrendünk

2015. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen nyolc általánossal dolgozik valaki gépkezelőként, nehéz jó állást szerezni ma Magyarországon, illetve lehet, hogy még tanul, tehát nem mérvadó szerintem.
2015. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Persze,nem vagyok én kiràlylàny.
2015. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy munkás sem igénytelen mert legalább tesznekbauért hogy havi keresetük legyen és nem elzarttatják magukat.Nekem semmilyen problémám nincs a "munkásokal"saját lábukon próbálnak megálni és nem lopnak vagy rabolnak.
2015. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

komoly kapcsolat az nem köszi

deee lehet kipróbálnám látok néha munkást egy kettő nagyon bejön :))

2015. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
1998-ban ide kötözött egy "melós" srác az utcánkba.évekkel később derült ki 7 osztályt végzett...A leg olvasottabb,intelligensebb krapek jó modorú képesítés nélküli kőműves örülök,hogy a "barátomnak mondhatom"
2015. márc. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!