Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy van még mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy van még mit formálni a testemen, de ez már vállalható strandoláskor?

Figyelt kérdés

Nem tagadom, hogy eltunyultam, semmit nem mozogtam évek óta, ez sajnos meg is látszik rajtam. Nem vagyok kövér, viszont "lötyi" lettem és narancsbőrös. Már egy hónapja mindennap végzek valami testmozgást, de a nyár vészesen közeleg és tartok tőle, hogy sokkal jobb 2-3 hónap múlva sem lesz a helyzet. Szerintetek strandoláskor lesz okom szégyenkezni, takargassam majd magam, vagy vállalható ez a kinézet?


[link]


[link]


26/n


2015. ápr. 4. 22:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

mennyi pedofil majom van itt komolyan mondom.

A kérdezőnek írom, formás popsid van, de azért vásárolj szexisebb bugyikat, az is tud dobni rajtad, és menj szoliba, mert jót tenne neked. A barnább bör egészségesebb és szexisebb is.

2015. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

és ha mindenki azt írja hogy nem vállalható akkor egész nyáron ki se mész a strandra? xD xD

szánalmasak a mai lányok

2015. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Szoláriumozni nem fogok, nem kívánok bőrrákos lenni és 40 évesen nem akarok úgy kinézni, mint egy 70 éves :) De köszönöm az építő jellegű kritikát.
2015. ápr. 4. 22:10
 14/22 A kérdező kommentje:
12-es: azt is érthetően leírtam, hogy takarjam-e el magam (pl ruha, vagy strandszoknya), vagy meglehetek nélküle. Nem az volt a kérdés, hogy mehetek-e strandra, vagy sem.
2015. ápr. 4. 22:11
 15/22 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan mehetsz így a strandra:) én már láttam sokkal rosszabbat is ott...
2015. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az én kérdésemre nem válaszoltál, hogy kiverhetem e erre a formás popsira? Most lázba vagyok ugyis...

#1 voltam

2015. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én szívesen el is kísérnélek strandra.
2015. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
1-es: egészségedre. Egyrészt nem kell engedélyt kérned, másrészt pedig azért kicsit sajnállak, hogy erre kell...
2015. ápr. 4. 22:16
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz egyáltalán :) ha gondolod küldhetek én is az alakomról
2015. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem kéne, hogy ennyire erős megfelelési kényszered legyen. Jobb lenne, ha nem ez lenne a fő motivációd. Egyébként simán vállalható, én biztos nem zavarnálak el, ha mellettem napoznál. :)

A testmozgás mellett figyelj oda a táplálkozásodra is, legalább annyira fontos.

2015. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!