Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a melleimet. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm a melleimet. Hogyan fogadhatnám el őket?

Figyelt kérdés
Sosem voltam megelégedve a cicimmel; ráadásul a barátomnak is teljesen más típusú mellek az ideáljai, és ez csak még jobban rombolja az önbizalmamat. :( Megműttetni nem szeretném, mert fájdalmas, túl sokáig tart a gyógyulási időszak és persze drága. Van valakinek bármilyen ötlete vagy tapasztalata a témában?

2015. ápr. 4. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi a bajod velük?
2015. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Képet!
2015. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én fiúként gyűlölöm a zsíros bimbójú melleimet.
2015. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 RRR ***** válasza:
11%
hagyd hogy más szeresse,babusgassa őket
2015. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tanulnod elfogadni magad.

Gondolom a barátod sem a tökéletes ideálod.

2015. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
gondolom az a baj, hogy pici... nekem is pici, és volt egy idő, amikor nagyon utáltam magam emiatt, de már nem érdekel túlzottan... amúgy neked legalább van barátod, aki szeret... nekem az sincs és nem is volt:D
2015. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#7: Az a baj, hogy túl nagy (és lógós :( ). Én nagyon örülnék neki, ha pici lenne.
2015. ápr. 4. 22:37
 8/17 anonim ***** válasza:
ja, hát vannak ilyen melltornák, amikkel tudod feszesíteni, írj rám priviben és küldök linket:D
2015. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#9: ÉS olyan melltornát nem ismersz, amivel nagyobbítani lehet őket? :D Nekem az A-s kosarammal rám férne, sajna. :D


Kérdező, én pont azért utálom őket, mert túl kicsik, mitn már említettem. Erre csak annyit tudok, hogy tényleg meg kell próbálnunk elfogadni önmagunkat a hibáinkkal együtt; senki sem tökéletes. Mindenesetre én azért megpróbálok előtte még tenni valamit az "ügy" érdekében, hátha összejön - bár nem hinném - , aztán csak a beletörődés és elfogadás marad.

2015. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező! Ha 100 éves lennél, és azt írnád, hogy lógó, akkor elhinném! De így kizárt, hogy lógjanak! Csak te látod annak! És mellesleg a nagy cici a menő. Ha a barátodnak nem tetszik, ints neki lazán búcsút, 100 srác fog a helyébe lépni, aki imádni fogja cicijeidet! Egyébként meg szokd meg a melleidet, attól csúnyább lány nincs, aki szégyellős! :) Más lányok szívesen cserélnének veled ciciket, hidd el! Viseld őket büszkén! :)
2015. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!